Marek Němec dostal v ZOO holí přes hřbet. A hned několikrát…
Zdroj: TV Prima

Marek Němec dostal v ZOO holí přes hřbet. A hned několikrát…

Vytvořeno dne 17.11.2023

Zahrával si s ohněm tak dlouho, až se popálil. Marek Němec coby Charlie Rakušan se zaplete s Dominikou, kterou hraje Denisa Nesvačilová. Jenže po jeho boku je trpělivá a milá Katka v podání Lucie Šteflové. V okamžiku, kdy Charlie Katce ublíží, se jí okamžitě zastane dědeček Pavel Soukup.

Pavel Soukup vezme do ruky hůl a neváhá si s ním vyřídit účty za milovanou vnučku. Rozpřáhne se a v baru před zraky dvojčat Janečkových mu naloží, co se do něj vejde. Marek Němec dostal na tuto scénu speciální pomůcku – chránič páteře.

„Televize si svoje herce chrání. Zavírá je do zorbingové koule, i když já jsem to chtěl samozřejmě všechno in natura. Byl mi ale nemilosrdně vražen páteřák. Musím říct, že Pavel Soukup je opravdu jako chirurg, co se týče úderu. Padne tam, kam má, ale zároveň tak příjemně motivuje a neublíží,“ vysvětluje s vtipem sobě vlastním Marek Němec a prozrazuje, že on osobně měl scénu odtočenou hned na první klapku. „Já jsem to měl hotové napoprvé, ale pro kamery a pro Pavla to bylo potřeba ještě pětkrát zopakovat.“ Jeho Charlie a s ním i Marek Němec se v seriálu ZOO usadili už pohodlně a diváci si nestěžují.

„Fanoušci nic neříkají, podle mě se diví, že ten seriál začíná být prudce detektivní. Jako Charlie se do toho zamotávám, ale jak vidíte, tak se snažím pořád organismus toho Dvora Králové uzdravovat,“ vysvětluje herec, který má v kostymérně neustále hodně výrazné oblečení. „Mám to už takové hodně vyladěné, hodně aerodynamické, ale nezvykl jsem si na něj, protože nemůžu jíst. Nemůžu v tom dělat ani pořádné pohyby. Musím být neustále zatažený, jako v neoprenu, takže jsem vlastně pořád jako Vojáček,“ popisuje s úsměvem Marek Němec.

Video soubor

Zdroj: TV Prima