Jiří Langmajer o milostných scénách s neoblíbenými herečkami! Jsem v tom nejlepší,  říká Adéla
Zdroj: TV Prima

Jiří Langmajer o milostných scénách s neoblíbenými herečkami! Jsem v tom nejlepší, říká Adéla

Vytvořeno dne 26.04.2024

Unikátnost seriálu Vytoč mého agenta spočívá v tom, že v něm epizodní hvězdy hrají samy sebe a do scénáře se propisují některé jejich reálné zkušenosti. V šestém díle sami sebe zahrají Jiří Lagmajer a slovenská herečka Gabriela Marcinková. Autoři seriálu využili Langmajerovy pověsti náruživého herce s řadou avantýr na kontě a scénář jeho dílu postavili na tom, že si herec v minulosti s ledaským nesedl

Příběh šestého dílu seriálu Vytoč mého agenta řeší problematický vztah dvou známých herců, kteří se setkávají v rolích milenců. Situace, kterou Jiří Langmajer velmi dobře zná. „Mně se to stalo v životě mockrát. Ale víc na divadle než u filmu. A je to strašně nepříjemný, když si herci nesednou. Myslím si, že lidi se budou rádi dívat na to, jak se herci škorpí, ale ve skutečnosti je to nesnesitelný. Nejen pro ně dva, ale i pro všechny kolem,“ přiznává Jiří Langmajer. A co s tím? „Nic. Buď je tam režisér, který si s tím nějakým způsobem poradí. Nebo si to musí vyříkat oni anebo je to, speciálně v divadle, dlouhotrvající trápení o desítkách repríz, během kterých trvá napětí,“ vysvětluje herec.

Radši budu sekat trávu než se dohadovat s herečkami

Jiří Langmajer se nijak netají tím, že se ve scénáři poznal. „Pochopitelně. Myslím si, že scenáristé záměrně psali to, co o mně ví. Něco jsem si tam i sám vymyslel. Třeba repliku, ve které se sám sebe ptám, proč jsem se radši nestal zahradníkem, protože bych se radši staral o trávu než se dohadoval s herečkami,“ přiznává bez mučení Jiří Langmajer.

Filmový milovník no. 1

Milostných scén má herec na kontě nepočítaně. „Já jsem se tak jako promiloval českým filmem. Jednu dobu jsem s tím měl trošku vnitřní problém. Konzultoval jsem to s mojí milou ženou Adélou. Stěžoval jsem si jí, proč se pořád musím svlékat před kamerou, proč zrovna já, když nevypadám a nikdy nebudu vypadat jako Brad Pitt. A Adéla mi na to řekla, že je to proto, že to umím nejlíp. Tak proto se promilovávám,“ dodává Jiří Langmajer.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Zdroj: Aplausin.cz