Michal Dlouhý výjimečně před kamerou. Hádky a neshody s Ondřejem Sokolem
Zdroj: herminapress

Michal Dlouhý výjimečně před kamerou. Hádky a neshody s Ondřejem Sokolem

Vytvořeno dne 06.05.2024

V posledním dílu seriálu Vytoč mého agenta sebe samého hraje Michal Dlouhý, který se seriálům vyhýbá, resp. seriály se vyhýbají jemu. Jeho podmínky jsou totiž pro seriálové produkce příliš tvrdé. Nevyjednává o nich sám, má nekompromisního agenta.

„Kromě toho, že to je rodinný přítel, vlastně člen rodiny, je příjemné, že mi dokáže vyjednat podmínky, které jsou pro mne v téhle práci důležité. V dnešní zrychlené době je to vzácné, proto málo točím. Ale když točím, stojí to za to,“ netají se herec důvodem, pro který ho na televizních obrazovkách příliš často nepotkáváme.

Seriál Vytoč mého agenta, kde si zahrál sám sebe, ho zlákal, přestože kvůli jeho natáčení porušil letitou zásadu. „Takhle, byl trošku problém, že se natáčelo o prázdninách, kdy většinou nepracuju. Tento čas si vyhrazuji pro své milované děti, které vidím vlastně jenom o těch prázdninách. Ale po poradě doma jsme usoudili, že by bylo dobré, abych zase po delší době něco natočil, a tak mi to bylo povoleno,“ prozradil Michal Dlouhý.

V seriálu Vytoč mého agenta se potkává s kolegou a režisérem Ondřejem Sokolem, který též hraje sám sebe, tedy režiséra, který Dlouhého nutí jít naproti své největší fóbii. To mezi nimi vyvolá ostré hádky. Hrát je nemuseli, Dlouhému se Sokolem stačilo, aby zavzpomínali. Neshody měli minulosti totiž i ve skutečnosti. „Hádky herců s režiséry se stávají. A je moc dobře, že tady toho režiséra dělá Ondra Sokol, protože se dobře známe, rozumíme si, máme podobný humor a párkrát jsme spolupracovali a několikrát jsme také narazili, takže můžeme čerpat z toho, co jsme prožili,“ prozradil Michal Dlouhý.

Zdroj: TV Prima