Nejlépe se oblékla Andrea Bezděková! Ohodnotili jsme outfity z premiéry Vytoč mého agenta!
Zdroj: herminapress

Nejlépe se oblékla Andrea Bezděková! Ohodnotili jsme outfity z premiéry Vytoč mého agenta!

Vytvořeno dne 12.01.2024

Ve velkém kinosále pražské Lucerny představila TV Prima nový seriál Vytoč mého agenta. Celebrit dorazilo opravdu hodně a my jsme vám ohodnotili ty nejzajímavější outfity. Posuďte sami v naší fotogalerii!

Nejvíce se nám líbil outfit modelky Andrey Bezděkové. Bílá košile ležérně zastrčená do kouřových džínů. Černé vysoké kozačky s kabelkou a perfektní make-up. Andreu musíme pochválit. Opravdu dobrý výběr!

Další dobře oblečenou byla herečka Denisa Pfauserová. Kostkovaný oversize kostýmek s dvouřadovým zapínáním v kombinaci s bílými botami s useknutou špičkou vypadá skvěle!

I herečka Agáta Kryštůfková vsadila na výraznou kostku. Krátké šaty s lemováním z kůže na rukávech a u krku vypadá zajímavě. I tady se nám líbí černé doplňky. Tomuto outfitu nemáme co vytknout.

Herečka Lucie Štěpánková zvolila spíše formálnější model. Košilové šaty v petrolejové barvě jí moc slušely. Líbí se nám černé pásek, lodičky i psaníčko. Co už je trochu navíc je černý kožený náramek.

Nemile nás překvapila herečka Sára Rychlíková. Téměř vždy patří mezi nejlépe oblečené hosty, ale tady se to moc nepovedlo. Dlouhá sukně v černé barvě s upnutým topem je ještě dobrá. Ale vůbec se nám nelíbí boty a přezdobené sako. Co ale musíme Sáře pochválit jsou vlasy a make-up, to má dokonalé jako vždy!

Herečka Jana Bernáškovádcerou Justýnou přišly oblečené jako dvojčata. Obě měly černý krátký top odhalující břicho, černé šortky a oversize sako. Janino dvouřadové sako vypadá lépe než Justýnino smokingové sako „po tátovi“. V čem má Jana rozhodně navrch jsou boty, ty k takovému outfitu vypadají o hodně lépe!