Karel Gott a kartářka Jolanda se ozvali ze záhrobí! Podívejte se na video
Zdroj: TV Prima

Karel Gott a kartářka Jolanda se ozvali ze záhrobí! Podívejte se na video

Vytvořeno dne 16.04.2021

S druhým hostem plyšového delfína Adolfeena byl věštec Vlasta Plamínek, který za pomoci disko koule vyvolával ducha kartářky Jolandy.

Video soubor

Věštec a numerolog Vlastík Plamínek ve svém odvětví působí už dvacet pět let. Do povědomí se dostal věštěním na televizní obrazovce i písněmi Štěně, Chobotnice nebo Zebra, které se staly populární na internetu. V Nečum na mě show čelil Vlastík drzým otázkám delfína Adolfeena, který například vyzvídal, zda se znal se zesnulou věštkyní Jolandou a jestli mezi nimi proběhla třeba líbačka.

„Tak to neee. Byla to kolegyně, která se uměla velmi dobře nacítit na vesmír. Měla sice horší rétoriku, ale byla aspoň sranda,“ řekl v pořadu Vlastík Plamínek. Následně Adolfeen věštce požádal, zda by mohl za pomoci věštecké disko-koule ducha Jolandy vyvolat. „Je tady energie, je tady pozitivní energie,“ začal s vyvoláváním Vlastík. Ze záhrobí se však ozval někdo úplně jiný… Sám mistr Karel Gott! Kartářku Jolandu se podařilo vyvolat až na druhý pokus.

Ze záhrobí se však ozval někdo úplně jiný. Sám Karel Gott! Kartářku Jolandu se podařilo vyvolat až na druhý pokus.

Celý pilotní díl je nyní k dispozici ke zhlédnutí na webu www.chcinacool.cz, kde diváci také svým hlasováním rozhodnou o dalším osudu show. Hlasování probíhá do neděle 18. dubna a každý den můžou dát fanoušci Adolfeenovi jeden hlas. Výsledky pak budou zveřejněny v průběhu pondělí 19. dubna