Twerk v podání Evy Burešové! Ve videu padala i ostrá slova
Zdroj: TV Prima

Twerk v podání Evy Burešové! Ve videu padala i ostrá slova

Vytvořeno dne 14.04.2021

Hit sociálních médií plyšový maňásek Adolfeen společně s prima Cool natočily zkušební, pilotní díl snad nejšílenější talkshow všech dob – Nečum na mě show. Adolfeen, za kterým stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, si v něm nebere servítky a svou drzostí a humorem na hraně šokoval hosty Evu Burešovou i Vlastu Plamínka.

Video soubor

Do pilotní epizody Nečum na mě show, která je nyní k dispozici na YouTube, si Adolfeen pozval hvězdu seriálu Slunečná Evu Burešovou, kterou mimo jiné donutil k twerkování, beatboxu nebo společnému zpěvu. S druhým hostem, věštcem Vlastou Plamínkem, pak za pomoci disko koule vyvolával ducha kartářky Jolandy.

O tom, zda bude snad nejšílenější talkshow všech dob pokračovat, rozhodnou diváci na webové stránce chcinacool.cz, kde můžou od pondělí 12. dubna do neděle 18. dubna dát Adolfeenovi každý den jeden hlas. V anketě můžou zvolit z možností „ano“, „ne“ nebo „je mi to úplně jedno“. Výsledky pak budou zveřejněny v průběhu pondělí 19. dubna na webu chcinacool.cz a na sociálních sítích Prima COOL.

„Chci, abyste viděli pilotní díl mé talkshow a abyste hlasovali pozitivně!“ vzkazuje divákům plyšový delfín.

 

 

 

Default User Image
Miišulka, 03.06.2021 12:58
Na seriály se nedívám, ale obsadit hlavní hrdinku Slunečné ošklivkou Evou Burešovou s hnusnou špičatou bradou a tvrdit o ní, jak je krásná, tak to už vrchol.!!
Default User Image
baruška, 07.02.2022 13:31
Mišulka má asi nějaký mindráček,asi myška šedivá,EVA je skvělá,šikovná a přirozeně hezká !!!