Karel Vágner: Všechno jsem ještě neřekl a něco nikdy nepovím
Zdroj: herminapress

Karel Vágner: Všechno jsem ještě neřekl a něco nikdy nepovím

Vytvořeno dne 09.05.2022

Letošní jubilant, muzikant Karel Vágner (80), byl hostem narozeninové akce agentury VIP osobnosti a křtu flash disku se zajímavými podcastovými rozhovory. Za dvacet dva let činnosti společenské agentury její majitelka, novinářka Alena Hájková, pracovala s mnoha významnými osobnostmi napříč profesemi a velké rozhovory dělala právě také s Karlem Vágnerem.

„Za ta léta neznám žádnou takovou "neodbytnější" novinářku, než je Alena. Známe se hodně dlouho a je pravda, že celou dobu se zlepšovala a rozhovory byly opravdu výborné. Já bych jinak sem, do Obecního domu, nepřišel. Jen je mi divné, že budeme křtít tu flashku. Když se křtí CD nebo LP je na obalu interpret vidět. Má tam krásné fotky a psaní. Kdežto flashka? To je blbost, nejsem toho příznivcem,“ usmíval se dobře naladěný Karel Vágner, který za svůj profesní život dal bezpočet rozhovorů a nafotil kvanta fotografií.

„Mám kamaráda Jakuba Ludvíka, se kterým každý týden hraji tenis a asi nejhezčí fotky mám od něj. A do rozhovorů jsem ještě všechno neřekl a něco nikdy neřeknu. A proč? Protože se třeba rozejdeme s někým a je to tak dramatický, že to není určené pro cizí uši,“ uvedl Karel Vágner, který je nadšeným dědou a tvrdí, že vnoučata je to nejlepší, co ho mohlo ještě v životě potkat.

Je také ale také úžasným parťákem. Proto není divu, že na křtu flash disku s podcasty Aleny Hájkové si měl co říci s Jiřím Adamcem, Zdeňkem Bartákem, Pavlem Větrovcem, Janem Pirkem, Janem Čenským a dalšími hosty společenské akce v pražském Obecním domě.