Karolina Gudasová práskla: Manžel dá děti k babičce a jde na dětské přestavení
Zdroj: herminapress

Karolina Gudasová práskla: Manžel dá děti k babičce a jde na dětské přestavení

Vytvořeno dne 05.05.2022

Zpěvačku a herečku Karolinu Gudasovou vdavky za hokejového brankáře Michala Neuvirtha a výchova dvou dětí nezabrzdily. Naopak. Její dětský projekt Karol a Kvído nabral pořádně na obrátkách a to tak moc, že se Karolina a herci nastěhovali do kamenného divadla k Lucii Bílé.

„Karol a Kvído mají plno práce. Teď vydávají už druhé CD a mají nové představení. Hráli Dobrodružství začíná a teď pokračují Nerozlučnou dvojkou,“ usmívala se Karolina Gudasová a jako šéfka projektu dodala: „Dosavadní divadlo jsme vždycky vyprodali a řekli jsme si, že si Karol a Kvído zaslouží větší prostor. Divadlo Lucie Bílé hledalo dětský projekt a my hledali stálou scénu a najednou to secvaklo.“

Michal Neuvirth svoji manželku podporuje. Pokud mu vyjde čas, vezme děti a Karolinu doprovází. „Manžel tyto novinářské věci nemusí. Ale rád chodí s dětmi na naše přestavení. A dokonce se stane, že dá děti na hlídání babičce a jde se podívat sám,“ práskla na svého muže zpěvačka.

Nejpopulárnější písničkou Karol a Kvída je Pan doktor Zub, tu si za rok na internetu pustilo přes 8 milionu dětí. Písnička Rýma je zase vlajkovou lodí druhého CD Nerozlučná dvojka. A právě toto album pokřtila zpěvačka Lucie Bílá. „Zrovna jsme si s bráchou, který je ředitelem Divadla Lucie Bílé, říkali, že takovou tiskovku jsme ještě nezažili. Dokonce jsem se podle toho i oblékla, i když modrá není zrovna moje barva. Písničky jsou to chytlavé, zpívám si s nimi. Chtěli jsme pro naše divadlo to nejlepší a tak to máme A už teď vím, že na premiéru přivedu všechny děti ze svého okolí a že těch je!“ uvedla Lucie Bílá a už teď se těší, až se Divadlo LB 18. září premiérově rozezní dětským smíchem.