Karla z Ulice! V seriálu řeší nevěru a rozchod, v soukromí si Markéta Stehlíková užívá luxusní relax
Zdroj: herminapress

Karla z Ulice! V seriálu řeší nevěru a rozchod, v soukromí si Markéta Stehlíková užívá luxusní relax

Vytvořeno dne 09.03.2023

Herečku Markétu Stehlíkovou znají diváci televize Nova ze seriálu Ulice. Už sedm let s ní žijí její seriálové příběhy, které momentálně dramaticky gradují. I proto přivítala herečka chvilku klidu, kterou spolu s dalšími ženskými tvářemi z Ulice strávila relaxací a kosmetickou péčí ve známém spa v centru Prahy.

Přitom péče o pleť je pro Markétu složitá. Trpí totiž alergií a sezóna pomalu začíná. „Velmi pečlivě si vybírám kosmetiku. Hodně mě zajímá složení a nerada zkouším nové věci. Není to se mnou jednoduché. Maminka mě vždycky vedla k tomu, že se o pleť musím starat. Základ je vyčistit pleť, hydratovat a dát krém. Když jdu do práce, nelíčím se, protože stejně skončím v rukou maskérek. Pokud jdu ven, tak se jen tak se lehce přikrášlím. Myslím, že nemám co maskovat, tak se pod make up neschovávám. Nemám to ráda,“ řekla Markéta Stehlíková.

Naopak má ráda, když se může nechat hýčkat a Klara Rott the Spa se svou čistě přírodní kosmetikou je k tomu správné místo. „Když pracuji, musím se také odměnit. Mám ráda saunu, masáže. Neodvedu při tom vypnout, ač bych si to přála. Pořád mi jede v hlavě seznam věcí, které musím zařídit.  Ale toho času si vážím, je to můj čas, kdy se cítím dobře,“ uvedla seriálová Karla, jejíž dějová linka v Ulici je hodně dramatická. Řeší nevěru, rozchod, rozdělení vztahu. „Vím, že diváci by si asi radši přáli, aby to bylo oddechové, ale pro nás herce je pestrá postava dar.  Je co hrát a máme prostor pro vyjádření nějakých emocí. Do jisté míry jsou tam i chvíle, které jsem osobně zažila, něco je pro mne nové. Baví mne to.“

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz