Hana Zagorová v podání Richarda Genzera. Co na to říká Štefan?
Zdroj: TV Prima

Hana Zagorová v podání Richarda Genzera. Co na to říká Štefan?

Vytvořeno dne 04.05.2022

V chystaném díle Inkognita, který odvysílá televize Prima ve čtvrtek 5. 6., ukáže Richard Genzer, jak paroduje Hanu Zagorovou. Jeho grimasy působí víc než komicky a zbytek hádajících se nedokáže udržet a bude řvát smíchy. Smíchy se válí i Libor Bouček a samozřejmě také diváci. Ale pozor! Ač by se mohlo zdát, že tímto může Richard Genzer paní Zagorovou dehonestovat, není tomu tak!

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Aby nedošlo k mýlce, Richarde, řekni, že vždycky, když potkáš Hanu Zagorovou, ona tohle po tobě chce,“ žádá Richarda o uvedení věcí na pravou míru Jakub Prachař. Zjevně už nestojí o to, aby se jejich vtípky zase někdo cítil uražen a dotčen. „Ano, já takhle předvádím Hanu Zagorovou pro Hanu Zagorovou. Vždycky když mě potká Štefan Margita, tak říká ‚pojď se mnou, musíš udělat Haničce Zagorku‘, a já tedy jdu před Hanku a předvedu, co umím. Oba vždycky tleskají a smějí se tomu,“ vysvětluje Richard.

Paní Zagorová má zjevně smysl pro humor a umí se zasmát sama sobě. A to se cení! Tuto vzácnou vlastnost většina lidí showbyznysu postrádá. A až se naučím Margitu, bude za mnou chodit Hanka, heč!“ dodává Richard s humorem sobě vlastním.