Jak se fotí nahý Osmany Laffita? Studem by se propadl!
Zdroj: herminapress

Jak se fotí nahý Osmany Laffita? Studem by se propadl!

Vytvořeno dne 04.05.2022

Módní návrhář Osmany Laffita má za sebou dlouhou cestu, a to nejen napříč kontinenty. Přicestovat z Kuby do bývalého Československa je jedna věc, ale přežít a z prachu si vybudovat věhlasné jméno v módním byznysu, je věc druhá. A charismatickému Osmanymu Laffitovi se to povedlo. Je uznávaný módní návrhář, designer, má svoji značku kosmetiky, porcelánu i brýlí. Jediné co mu chybělo, je autobiografická kniha a ta nyní spatřila světlo světa. Nese název „Osmany Laffita Svlečený“ a na titulní stránce je hrdina knihy opravdu nahý.

„A to mi jedna paní na sociální síti psala, že jsem nechutný. Myslím, že i když mi je skoro padesát osm, tak vypadám dobře, to není retušovaný obrázek. Já sice vypadám, že se nestydím, ale když jsem stál nahý před fotoaparátem Milana Junka, nebylo mi nejlíp. Tak jsem u focení popíjel, abych to šlo lehčeji, ale stejně. Byl u toho také můj manžel Guy, ale ten už mě nahého viděl,“ smál se Osmany Laffita.

„Celý můj životní příběh se do té knihy nevešel. Musel jsem psát stručně. Tohle je jenom ochutnávka, je to moje autobiografie. Časem přidám druhý díl a ten bude už i o mé práci. Nechci, aby se tato knížka objevila na Kubě, protože tam píšu věci, o kterých moje máma vůbec neví. A myslím, že by byla z toho v šoku a cítila by se špatně. Ona nás pečlivě vychovávala a ochraňovala. A v knize jsou věci, že by si dávala otázku, kde v té době byla, že mi nemohla pomoci,“ se slzami v očích uvedl Osmany Laffita a pak už s úsměvem dodal: „Je dobré, že je kniha psaná česky, češtinu máma neumí.“

Křtu knihy, kterou napsala Radka Červinková, se ujali přátelé Osmanyho Laffity, mezi nimi Vendula Pizingerová, Eva Decastelo, bývalý přítel Mirek, manžel Guy Gheysens. Přišli také modelka Kateřina Průšová, zpěvačka Kateřina Mátlová, herečka Bára Mottlová, moderátor Josef Mádle, herečka Hana Gregorová, houslistka Markéta Muzikářová a další.