Kateřina Neumannová: Chlapi se mnou mají problém
Zdroj: herminapress

Kateřina Neumannová: Chlapi se mnou mají problém

Vytvořeno dne 05.01.2021

Přestože je bývalá olympionička Kateřina Neumannová úspěšná žena, muži se jí nějakým způsobem vyhýbají a žije stále sama. Tvrdí, že chlapi z ní mají respekt. „Oni mají problém jet se mnou třeba na výlet na kole. Přitom já nemám problém se zařadit do skupiny cyklistů, kteří mají jiné tempo. Ale kdyby se našel někdo, kdo by se mi staral třeba o telefon a také ty IT věci, to bych byla šťastná,“ přiznala Kateřina Neumannová  v Petra Show Petry Řehořkové.

Bývalá lyžařka má dnes na Ministerstvu obrany na starosti armádní sport a na Šumavě se stará o svůj penzión, který postavila s otcem své dcery. „Přestože už hodně roků spolu nejsme, ten barák jsme měli společně a nedělalo to dobrotu. Dlouho se to nepodařilo vyřešit. Teď už to máme za sebou a o dům se starám jen já. Mám s tím spoustu starostí, ale baví mě to.

A co ještě v debatě s Petrou Řehořkou na sebe Kateřina Neumannová prozradila? Proč se Kateřiny všichni ptají, co se dělo v letadle při návratu z legendárních olympijských her v Naganu? Jakého si představuje partnera pro svou dceru, která ji tak dojemně přivítala ve vítězném cíli na OH v italském Turíně v roce 2006?

Odpovědi najdete v novém díle Petra Show.