Kráska  Gabi Koukalová: Od Playboye k malířskému plátnu. Svým obrazem pomáhá dobré věci
Zdroj: TV Prima

Kráska Gabi Koukalová: Od Playboye k malířskému plátnu. Svým obrazem pomáhá dobré věci

Vytvořeno dne 04.01.2021

 

Bývalá biatlonová hvězda a moderátorka pořadu Showtime na Primě a CNN Prima NEWS ukázala své malířské umění! Před vánočními svátky Gabriela Koukalová nafotila snímky pro časopis Playboy, ze kterých vznikl charitativní kalendář. Po limitované edici kalendáře se zaprášilo a výtěžek z prodeje zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konto Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy. Nyní Gabriela Koukalová ukázala další ze svých nadání a za účelem pomoci potřebným nabídla do prodeje vlastní obraz – unikátní olejomalbu na plátně 100 x 100 cm s názvem Střípky naděje. 

„Miluji minimalismus a abstrakci v umění,“ říká Gábina. „Žlutá barva na obraze pro mne symbolizuje naději a očekávání, bílá místa pak představují střípky.“

Obraz je možné zakoupit za cenu 22 222 Kč na webu hithit.com a zájemce kromě obrazu, který se stane nepřehlédnutelným kouskem v každém interiéru, dostane také stylový kalendář nafocený Lenkou Hatašovou s osobním věnováním Gabriely Koukalové. 

Fond Gábi mimo jiné pomáhá mladým sportovcům, kteří se potýkají s fyzicky i psychicky náročnými tréninky a závody. Gabriela Koukalová proto spolupracuje s psychology, sportovci a nutričními specialisty a snaží se poukázat na důležitost správné výživy a psychické pohody, jejichž absence může vést až k vážným problémům. Své zkušenosti mladým lidem předává mimo jiné na workshopech.