Missky Bučková, Kokešová, Budková a další větrají skříně! Originální kousky koupíte na internetu
Zdroj: Archiv Česká Miss Essens

Missky Bučková, Kokešová, Budková a další větrají skříně! Originální kousky koupíte na internetu

Vytvořeno dne 04.01.2021

Nařízení vlády související s pandemií korona viru dnes a denně ovlivňují naše životy a veškeré dění okolo nás. Stejně jako mnoho dalších aktivit, tak i Novoroční charitativní bazar České Miss ESSENS se přesouvá do virtuálního světa. Vše proběhne dne 9.1.2021 a těšit se můžete na vybrané kousky oděvů nejen z šatníků Českých Miss, ale i dalších známých osobností.

Ambasadorka letošního ročníku České Miss ESSENS Eliška Bučková věnuje do prodeje dokonce i šaty od thajského návrháře, ve kterých zazářila na Miss Universe. Zakoupit si však bude možné i další originální kousky například od Miss Global 2019 Karolíny Kokešové, Miss Earth Water 2019 Kláry Vavruškové, I. České Vicemiss 2009 Terezy Budkové, zpěváka Milana Peroutky, zpěvačky Kate Matl, moderátorky Gabriely Partyšové nebo herečky Barbory Mottlové. Ta nabídne brokátový kabátek, v němž ztvárnila roli vévodkyně Kate v čínském velkofilmu.

Vše se spustí 9.1. v pravé poledne na Instagramu České Miss ESSENS. Právě tam bude probíhat live stream, kam se připojí známé tváře, které do Novoročního bazaru České Miss ESSENS věnovaly část své garderóby. Nakupovat pak budete moci prostřednictvím instastories, které budou uložené v highlightech. „Během živého vysílání se spojíme hned s několika VIP osobnostmi. Každá z nich bude mít šanci prezentovat kousky ze svého šatníku. Jsme moc rádi, kolik úspěšných tváří se rozhodlo pomoci a já osobně věřím, že je to jen začátek charitativní činnosti tohoto typu,“ upřesnila za Českou Miss ESSENS Veronika Farářová.

Díky tomuto projektu České Miss ESSENS tak získáte nové přírůstky do svého šatníku za skvělou cenu a zároveň přispějete na dobrou věc. Celý výtěžek charitativního bazaru bude věnován Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.