Klávesák skupiny Olympic slaví kulatiny. Do klipu zapojil ostatní členy legendární kapely
Zdroj: herminapress

Klávesák skupiny Olympic slaví kulatiny. Do klipu zapojil ostatní členy legendární kapely

Vytvořeno dne 14.03.2022

Pavel Březina, profesně nejmladší člen skupiny Olympic, kde hraje na klávesy, představuje ke svým 50. narozeninám svůj nový videoklip. 

Autorská písnička s názvem „Mezi řádky“ je Pavlovo ohlédnutím  do minulosti. Zpěvák se ponořuje do svého nitra a oslovuje své mladší „Já“, aby mu pomohl překlenout nástrahy života, která ho čekají.

Pavel Březina dodává: „Jde o takové uzdravení „vnitřního dítěte“, které je součástí každého z nás. Má přístup k těm nejcitlivějším emocím, které se v nás v průběhu života nashromáždily. Právě tyto zakleté emoce z minulosti nám brání žít plně v současnosti.“

Na nahrávce se podíleli členové skupiny Olympic, se kterými oslaví na podzim v pražské Lucerně neuvěřitelných šedesát let působení na scéně. „Jsem moc rád, že kluci spolupráci přijali. Jsou to profíci každým coulem a k tomu i skvělí kamarádi,“ říká Březina.

Ve videoklipu se objevují výjevy z Březinova dětství, kdy cvičil na klavír, hrál fotbal, šachy či lezl po stromech. Malého Pavla hraje šestiletý Jakub Šmejkal. „Malého Kubíčka jsem si vybral proto, že je mi podobný a je to i stejný rošťák, jakým jsem byl kdysi i já. Teď už nezlobím…“ dodává s úsměvem Pavel Březina.