Žilkovou a Stropnického čeká rozvod. Zprávu dostala herečka emailem
Zdroj: herminapress

Žilkovou a Stropnického čeká rozvod. Zprávu dostala herečka emailem

Vytvořeno dne 14.03.2022

 

Herečka Veronika Žilková a bývalý herec a současný velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický se rozvádějí. Manželství spěje ke krachu.

Zprávu o rozchodu poslal Stropnický své manželce emailem. „Stálo v něm, že už mě nemiluje a že se mi omlouvá,“ přiznala Žilková v exkluzivním vyjádření pro Blesk a sama Veronika Žilková pak informaci potvrdila na sociální síti, při své pravidelné relaci domácího cvičení.  „Omlouvám se všem, strašně se bojím, že dneska to vysílání pořád bude nějakej telefonát rušit, protože dneska v Blesku vyšla bohužel pravdivá, zásadní informace o naší rodině. Ale protože začínám, tamto jsem musela zahodit, protože vaše cvičitelka a navíc herečka, která se živí tím, že musí lidem dodávat dobrou náladu, sílu a odvahu. Nejsem cynik, ale budu se držet toho, co se snažím chtít po vás. Za každé situace budovat pozitivizmus v duši.“

Končí tak vztah, který trval 18 let. Oba procházeli mnoha těžkostmi. Syn Melichar se narodil v roce 2007 s vrozenou brániční kýlou a po několika měsících zemřel. Při působení Martina Stropnické na postu ministra obrany, žili kvůli útokům na jejich dům pod ochranou. Při nástupu Stropnického na post velvyslance v Izraeli, pak Žilková opustila herectví a žila v Izraeli. Po nástupu covidu se vrátila zpět a pečovala o svou starou maminku a s manželem se pouze navštěvovali. Pro Žilkovou a Stropnického se jednalo už o třetí manželství.