Klenot českého tenisu miluje diamanty. Proč si je Petra Kvitová veze i na olympiádu?
Zdroj: Se svolením ALO diamonds

Klenot českého tenisu miluje diamanty. Proč si je Petra Kvitová veze i na olympiádu?

Vytvořeno dne 20.07.2021

Tenistka Petra Kvitová zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Již několik let je tváří české klenotnické značky a tak se předtím zastavila v jejich showroomu, kde si pravidelně nechává zkontrolovat a vyčistit své šperky, ale vybrala si také nějaké nové.

Šperky, ve kterých bude hrát zápasy v Tokiu, má naše úspěšná tenistka také jako talisman pro štěstí. „Jsou to náušnice z bílého zlata s kulatým diamantem. Hraji v nich často, téměř je nesundávám. Dají se k nim navíc připevnit vodopády z bílých diamantů, takže se z nich rázem stanou večerní slavnostní náušnice. Štěstí mi doufám přinese i další oblíbený šperk – řetízek s visacím zámkem,“ prozradila Petra Kvitová mezi diamanty a prozradila, jakým šperkům dává přednost.

„Začínala jsem s menšími a decentními šperky a postupně si vybírám větší a výraznější klenoty. Takže mám ráda větší kousky a barevné kameny. Miluji červené a modré safíry, momentálně je ale nejoblíbenější prsten s tanzanitem, krásným modrofialovým drahokamem,“ uvedla Petra Kvitová, která šperky pravidelně kupuje mamince nebo naposledy kamarádce za promoci.