Zemřel slovenský herec Milan Lasica. Zkolaboval přímo na jevišti. Resuscitace nepomohla
Zdroj: herminapress

Zemřel slovenský herec Milan Lasica. Zkolaboval přímo na jevišti. Resuscitace nepomohla

Vytvořeno dne 19.07.2021

 

Milan Lasica (+81) zemřel v neděli večer (18. 7. 2021) na výročním koncertě orchestru Bratislava Hot Serenáders v bratislavském Štúdiu L+S během jedné z písniček. Zprávu přinesl deník SME, kterému jeho smrt potvrdil zdroj blízky orchestru.

Pro Denník N potvrdil jeho úmrtí jeden z účastníků bratislavského koncertu. „Byla to náhlá porucha srdečního rytmu. Byl jsem tam a pomáhal jsem s resuscitací společně s kolegy, než přijela záchranka. Dozpíval písničku Já jsem optimista, zdálo se, že v dobré formě. Dvakrát se uklonil a z nenadání se pomalu sesunul k zemi. Několikrát se probral, ale nakonec to nezvládl. Bohužel je to pravda,“ uvedl jeden z diváků.

Jak uvedl web Topky.sk, informovala slovenská herečka Silvia Šuvadová na sociálních sítích, že Lasica těsně před kolapsem ještě na jevišti žertoval „Během koncertu prý vtipně poznamenal – očkovaný jsem, žádné vedlejší účinky to nemá,“ napsala herečka.  

Čeští diváci si Milana Lasicu jistě budou pamatovat v nezapomenutelné dvojici s Juliusem Satinským, a též z mnoha českých filmů. Z nejznámějších uveďme příkladně Obsluhoval jsem anglického krále, Saturnin, Vážení přátelé, ano a nemůže chybět ani pohádka Tři veteráni.