Kočka Dana Batulková: Hvězda Slunečné se proměnila ve vlasovou modelku
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Kočka Dana Batulková: Hvězda Slunečné se proměnila ve vlasovou modelku

Vytvořeno dne 21.07.2021

Herečka Dana Batulková se postavila před objektiv fotoaparátu, a to v roli vlasové modelky. Fotila totiž novou kolekci pro kadeřníka Honzu Kořínka

„Byla to pro mě krásná práce, ale bylo to zase jiné, než jsem zvyklá.  U focení účesů se ladí každý detail. Musím říct, že jsem si to moc užila, měly jsme s Mariankou moc hezké oblečení, krásně nás nalíčili a Honza nám udělal nádherné vlasy,“ vzpomíná na focení oblíbená herečka ze seriálu Slunečná.  Focení bylo v rámci projektu Honzy Kořínka Pure Love.

„Víte, Honzu Kořínka jsem poznala osobně už před pár lety. Moc se mi líbí jeho práce i to, co tvoří s naší Marianou. A když přišla nabídka fotit společně, byla jsem ráda. Těším se na společné fotky, protože těch není nikdy dost,“ směje se Batulková. Podtitul s herečkou Danou Batulkovou a Marianou Prachařovou je „like twins – jako dvojčata“.

„Musím říct, že často nám lidi říkají, že jsem si opravdu hodně podobné a často od Marianky slýchám, že má dobré geny a že ví, po kom bude snad tak krásná. Tak to mě těší, jako každou mámu. Ale mě potěší i jenom to, že přijde na oběd a jsem spolu,“ říká Dana Batulková. Ta právě teď s dcerou tráví společný čas na dovolené. Tento zvyk se snaží dodržovat pravidelně. „Máme to spolu jako takový rituál, na týden vždy sedneme do auta a jedeme po Evropě. Máme to obě moc rády, objevujeme krásná místa a je nám spolu hezky,“ říká Dana Batulková. Tu v létě čeká ale i práce. „Ještě v létě točíme Slunečnou, mám nějaká divadelní představení, a tak se určitě nudit nebudu. A co přinese podzim, to se teprve uvidí,“ konstatuje herečka.