Komedie Franta mimozemšťan vstoupila do kin! Podívejte se, jak to vypadalo na premiéře!
Zdroj: herminapress

Komedie Franta mimozemšťan vstoupila do kin! Podívejte se, jak to vypadalo na premiéře!

Vytvořeno dne 09.02.2024

Svoji matku Danu Batulkovou a současnou přítelkyni Saru Sandevu vyvedl Jakub Prachař na premiéru nové komedie o jedné nečekané návštěvě z kosmu. Prachař se tentokráte představí v netradiční dvojroli a s Terezou Rambou jako jeho ženou a vytvoří ústřední partnerskou dvojici.

Poklidný život malé moravské vesnice rozbouří podivné úkazy. Amatérský astronom Blažej (Filip Březina) je přesvědčen, že návštěva z kosmu je tady. Jen mu nikdo nevěří. Starosta Picek (Vasil Fridrich) má spoustu práce s dotacemi a zdejší policistka Marková (Erika Stárková) rozjíždí pátrání po ukradené cisterně. Ale proč se soused Franta (Jakub Prachař) najednou chová divně? Jako by ho někdo vyměnil! Celá vesnice sice tvrdí, že Franta byl vždycky trochu z jiné planety, ale tohle chování je moc i na jeho ženu Boženu (Tereza Ramba). Ve chvíli, kdy se v obci zjeví Rebeka (Kateřina Marie Fialová) a v patách jí jde nesmlouvavý generál Sokol (Jiří Langmajer), rozhodnou se místní přijít záhadě na kloub. Po svém!

V nesmírně vesmírné komedii Franta mimozemšťan, režiséra divácky úspěšných komedií Po čem muži touží 1 a 2 a Ostrov, Rudolfa Havlíka se dále představí Filip Březina, Kateřina Marie Fialová, Vasil Fridrich, Erika Stárková, Jiří Langmajer, Leoš Noha, Petra Hřebíčková, Petr Vančura, Oldřich Navrátil, Pavel Kikinčuk a Jan Teplý ml.

Video soubor

Zdroj: Cinemart