Diváci zkritizovali Vojtovi Kotkovi jeho knír. Nyní ho již uvidí bez něj!
Zdroj: TV Prima

Diváci zkritizovali Vojtovi Kotkovi jeho knír. Nyní ho již uvidí bez něj!

Vytvořeno dne 08.02.2024

Oblíbený herec Vojtěch Kotek nastoupil do nové řady soutěže Máme rádi Česko hodně vylepšený. K radosti svých fanynek ostříhal přerostlé vlasy a oholil knír.

Cenné body u divaček oblíbeného pořadu Máme rádi Česko jistě nasbírá za změnu vzhledu Vojta Kotek. Shodil přerostlé vlasy i bohatý knír. „Někdo říká, že vypadám jako mlynář nebo jako Čmaňa (Pavel Zedníček – pozn.), už jsem těch přirovnání slyšel opravdu hodně,“ říká Vojta Kotek.

Tenkrát mu tuto image zkritizovali i diváci na sociálních sítích. „Vojta Kotek je charismatický chlap, ale co jste mu to udělali? Proč ten knír? Vypadá v něm o deset let starší a podsaditější,“ rozčilovala se jedna z divaček na sociální síti skupiny Prima. Některé komentáře šly v přirovnáních ještě dál. „Vypadá jako sňatkový podvodník nebo jako německý pornoherec z osmdesátek,“ nešetřili diváci Vojtu Kotka v komentářích.

Vousy však nebyly dílem primácké maskérny, knír si v průběhu natáčení předchozí řady show Máme rádi Česko pěstoval kvůli dobovému filmu Vlny Jiřího Mádla. Ten je dotočen a diváci a divačky se mohou opět těšit z Kotkovy precizně oholené tváře.

První díl nové řady zábavné show Máme rádi Česko sledujte v pátek 9. února ve 20.15 na Primě.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

 

 

 

Default User Image
karel100@seznam.cz, 08.02.2024 14:17
"Oblíbený herec Vojtěch Kotek" .......tak redaktor může napsat co chce! Ale proč podsouvá čtenářům takový nesmysl? Neznám nikoho, kdo by jeho společnost vyhjledával. Chová se jako buran!