Kotek práskl na Prachaře: Ve tři ráno vyhrál v casinu desetitisíce
Zdroj: TV Prima

Kotek práskl na Prachaře: Ve tři ráno vyhrál v casinu desetitisíce

Vytvořeno dne 15.06.2021

 

Zatímco u holek herec Vojtěch Kotek boduje a štěstí při něm stálo i při loňské nehodě, v soutěžích se mu nedaří. Zvláště pak v jedné televizní. Ve vědomostní soutěži televize Prima Máme rádi Česko je totiž až na světlé výjimky týden co týden porážen kamarádem Jakubem Prachařem. Na vině nejsou chybějící znalosti, ale smůla.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Kolo štěstí, ve kterém mají kapitáni soutěže šanci otočit skóre vytočením bodů navíc, opanuje vždy Jakub Prachař. Má až neuvěřitelné štěstí. „Nikdo nám nevěří, že to není nafejkované. Fakt není! Já dělám, co můžu. O Jakubovi se ví, že sem tam zajde do casina. Zažil jsem s ním pár momentů, kdy majitelé casin pláčou, protože je pan Prachař vybral,“ vysvětluje Vojta Kotek v 7 pádech Honzy Dědka a práskl, jaký balík peněz si jeho kamarád odnesl z jednoho večera v casinu.

„Točili jsme spolu Padesátku ve Špindlu, Kuba tam šel do nějakého non-stopu. Něco tam mačkal a vyhrál asi sto tisíc. Byly tři ráno. Chtěl si to vybrat a paní, která tam obsluhovala, zbledla a volala majiteli toho non-stopu. Vzbudila ho a zašeptala mu do telefonu, že je tam pan Prachař a vyhrál sto litrů. Prachař si tu hodinku počkal, majitel přijel a vysolil to,“ pobavil Honzu Dědka historkou Vojta Kotek. Sám prý takové štěstí nemá, a proto ho u automatů pravděpodobně nikdy neuvidíme.

A nejspíš už ani na motorce. Po loňské vážné nehodě je na sebe opatrný. „Nejezdím, nechávám se vozit. Dávám na sebe pozor. Motorka je ve šrotu. Jsem rád, že chodím a že jsem tady. Že jsem mohl dál dělat svoji práci, protože jsem sem taky mohl dojet na kolečkovém křesle,“ přiznal Honzovi Dědkovi