Krásné šperky a sexy žena: To je Cartier a Gášpárová
Zdroj:

Krásné šperky a sexy žena: To je Cartier a Gášpárová

Vytvořeno dne 02.03.2021

Když se řekne Cartier, většina z nás si asi představí luxusní šperky a doplňky. Pokud se orientujete v prostředí českého showbyznysu, tak se vám při vyslovení jména Gabriely Gášpárová zřejmě vybaví sexy kráska, která je úspěšnou herečkou a modelkou. A co se stane, když dáte Cartier a tuhle krásku dohromady?

Je to spojení, ze kterého můžete oslepnout. Tak moc se blýská! Takže doporučujeme alespoň malinkatý odstup, než se začnete kochat. Ale teď vážně - značka Cartier prezentovaná Gabrielou Gášpárovou má zkrátka šmrnc. Překrásné šperky na kůži modelky vytváří dojem jedinečnosti. Tak to má být, pokud chcete představit exkluzivní kolekci a luxusní produkty, které Cartier bezesporu nabízí. „Moc jsem si focení užívala. Anna Koniaeva je skvělá fotografka, má výborní nápady a je prostě profík jak má být. Takže paráda,“ pochvalovala si Gášpárová, pro kterou to byla další velká zakázka.

Tahle brunetka je jednou z nejzářivějších hvězd na poli tuzemského showbyznysu. Loni zářila v několika filmech, včetně české gangsterky Ubal a zmiz nebo seriálu Škola mého života již zmíněného Magnuska, má za sebou i celou řadu zakázek v modelingu. A nabídka o Cartieru se samozřejmě neodmítá. „Je to pro mě čest, to je jasné. Doufám, že podobná focení budou přibývat,“ doplnila Gášpárová.