Křehké vztahy ve Zlaté labuti, společné narozeniny herců a nový pár showbyznysu!
Zdroj: TV Nova

Křehké vztahy ve Zlaté labuti, společné narozeniny herců a nový pár showbyznysu!

Vytvořeno dne 23.02.2023

Diváky seriálu Zlatá labuť čeká čtvrtá epizoda, která se ponese v duchu naplněných i nenaplněných vztahů. Manželé Kučerovi očekávají od nejmladšího syna Petra (Adam Vacula), že se ožení s vybranou nevěstou. Ani ve vztahu Evy (Beáta Kaňoková) a Martina (Kryštof Bartoš) není vše zalité sluncem.

Naštěstí v civilním životě se hercům Zlaté labutě daří dobře. Adam Vacula nedávno potvrdil nový vztah s Besky vítězkou soutěže Masterchef. A Beáta Kaňoková (34) s Kryštofem Bartošem (31), kteří se znají z DAMU a jsou dlouholetými přáteli, spolu v minulém týdnu oslavili narozeniny přímo během natáčení Zlaté labutě. Společně převzali od režiséra Braňo Holička dort s číslovkou 65 a navzájem si vyměnily svá narozeninová přání. „Beátě bych popřál hlavně, aby byla šťastná, stejně jako to vždy přeji všem lidem, které mám rád,“ vzkázal Kryštof Bartoš a Beáta se svým přáním nezůstala pozadu: „Ať je pořád tak skvělý herecký partner, ať se mu daří v životě a ať na něj čekají dál samé hezké role, protože myslím, že si je zaslouží.“

Nová epizoda dokumentu Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy s názvem Co se nosilo, se zaměřuje na módu 30. let minulého století. Výrazné klobouky, štíhlé pasy a klidně až pět převleků za den. Móda 30. let rozhodně nebyla žádná nuda a jejím pravidlům nebylo radno se zpronevěřit. Všeobecný nedostatek za války pak vnesl i do módního světa alternativní materiály a pro dámy vznikly například legendární dřeváky.

Zdroj: TV Nova