Moderátor na Hitrádiu udělal vtip, který se mu vymstil. Příště přidá i podprsenku Katky Pechové
Zdroj: Se svolením Hitrádio

Moderátor na Hitrádiu udělal vtip, který se mu vymstil. Příště přidá i podprsenku Katky Pechové

Vytvořeno dne 23.02.2023

V rámci ranního vysílání Snídaně šampiónů na Hitrádiích moderátor Dominik Vršanský v rámci vstupu řešil téma dresu Diega Maradony, který si nikdo nekoupil v dobročinné aukci.

Ranní show Snídaně šampiónů na Hitrádiích přinesla tento týden nečekaná překvapení. Moderátor Dominik Vršanský v ranní show politoval Diega Maradonu, jehož dres se v dobročinné aukci neprodal. Moderátorka Katka Pechová však vtip svého parťáka rozvíjela dál s tím, že zpocené triko Dominika, které nosí do posilovny, by se vydražilo určitě.

Vše vyústilo ve výzvu směrem k posluchačům, kdy Dominik nabídl, že vydraží své zpocené tričko z posilovny s vyvolávací cenou padesát korun a výtěžek věnuje na dobročinné účely. Posluchači Hitrádia se ale vtipu chytili, a nakonec tričko skutečně vydražili za neuvěřitelných 11 tisíc korun.

„Pak následovala kaskáda telefonických hovorů, které vygradovaly do částky 11 tisíc korun, které za triko neváhal věnovat posluchač Pavel. Toho jsme se pro jistotu ještě následující den třikrát ptali, jestli to myslí vážně a opravdu chce ty peníze za mé zpocené triko dát,“ říká moderátor Dominik Vršanský.

Posluchač měl na výběr ze 3 organizací, které Hitrádio dlouhodobě podporuje. Konkrétně šlo o organizaci Dům pro Julii, která staví dětský hospic v Brně, nadaci ALSA, ta se zase věnuje pacientům s nemocí ALS a nadaci Bellis, která pomáhá ženám s rakovinou prsu. Posluchač Pavel se rozhodl rozdělit peníze mezi všechny tři a Hitrádio mu posílá Dominikovo tričko podepsané a zarámované.

„Byl to spontánní nápad, který se proměnil v dobrý skutek. Byla to nádherná ukázka síly rádia, myšlenky, která se stala skutečností. Malé kouzlo. Inspirace k pomoci. Tyhle věci nás moc baví. Posluchači nejsou jenom číslo, jsou to úžasné skvělé osobnosti,“ říká Dominik Vršanský a se smíchem dodává: „Říkali jsme si, že jsme měli přihodit ještě podprsenku od Katky a třeba bychom se dostali až ke stovce.“