Krutá Válka Youtuberů! Hrozí krev!
Zdroj: Instagram.com

Krutá Válka Youtuberů! Hrozí krev!

Vytvořeno dne 21.05.2020

 

Na českém internetu se zdá, že už není dost místa pro aktuálně jedny z nejsledovanějších hvězd Youtubu. Čech Vladimír Kadlec (Vladavideos) a Slovák Peter Altof (Expl0ited) se to rozhodli vyřešit postaru. Po chlapsku. Prostě se poperou před svými fanoušky.

"Maminka se obává a zdá se, že ani nepřijde..."

Peter Altof (Expl0ited)

Ač by se mohlo zdát, že oba influenceři už nevědí, jak na sebe upozornit, tak musíme pár maličkostí dodat. Oba totiž podepsali smlouvu v profesionální organizaci Oktagon v zápase MMA ve váze do 79 kg. Vše bude tedy férové, pod dohledem zkušených rozhodčích. Zápas má pomoci zvednout mladé diváky Youtubu ze židlí a ukázat jim, že existuje taky něco jako sport a pohyb. 

"Mezi námi není žádná zášť či vyřizování si účtů, ale snaha o to ukázat super sportovní výkon. Když jsem začal kondičně boxovat, dost mi to pomohlo."

Vladimír Kadlec (Vladavideos)

V internetovém světě je čím dál tím těžší se prosadit, což pro tyhle dva už nyní neplatí. Oba jsou pro české a slovenské teenagery jedni z nejvlivnějších lidí. Vláďa má 590 tisíc sledujících na Instagramu a 708 tisíc odběratelů na Youtube. Oproti němu Explo postupně posbíral 580 tisíc sledujících na Instagramu a 969 tisíc sledujících na Youtube. Oba mají tedy opravdu velkou základnu fanoušků, kteří rozhodně nebudou zticha, a je to tedy velká šance, jak výrazně jejich řady rozšířit.

"Jako jsem atlet, všecko, ale bít někoho je pro mě stále nová věc, celkem!"

Peter Altof (Expl0ited)

Zápas proběhne na konci roku 2020 a oba se již začali plně připravovat. Vláďa má sice zkušenosti s kondičním boxem, ale profesionální pohled na boj MMA mu dodal až André Reinders (manžel moderátorky a modelky Hanky Mašlíkové Reinders). Zato Explo, jako letitý sportovec, je pod vedením Ilji Škondriče.