Kvůli těmto frajerům vznikla mezi fanynkami pořádná tlačenice. Fotku s nimi chtěla každá
Zdroj: herminapress

Kvůli těmto frajerům vznikla mezi fanynkami pořádná tlačenice. Fotku s nimi chtěla každá

Vytvořeno dne 15.02.2022

Po úspěšném loňském koncertu Muzikály Naruby navázali Jan Kopečný, Petr Ryšavý a Josef Vágner tentokrát s koncertem valentýnským. Den před svátkem všech zamilovaných vyprodali již podruhé pražské Divadlo Broadway a zvláště fanynky zmíněného tria si přišly na své.

“Máme obrovskou radost, koncert byl do posledního místa vyprodán. Atmosféra na loňském koncertu byla fantastická a dnes jsme si to zopakovali a všichni moc užili,” hodnotili koncert všichni tři kluci.

Zeptali jsme se, jak budou slavit svátek svatého Valentýna a pánové přiznali, že tento svátek zrovna moc neprožívají. “Já mám svůj program jasný. Dopoledne jsem táta na mateřské, odpoledne zkouším v divadle. Ale samozřejmě hezká kytka pro Marlene nesmí chybět,” sdělil Josef Vágner. “My Valentýna moc neslavíme. Přítelkyni určitě udělá radost květina a zajdeme na dobrou večeři,” svěřil se Jan Kopečný. “Musím říct, že já osobně také Valentýna moc neprožívám. Taky zkouším v divadle, pak se stavím v květinářství, protože kytka potěší kdykoli a nemusí to být zrovna na Valentýna,” dozvěděli jsme se od Petra Ryšavého.

Po valentýnském koncertu Muzikály Naruby už mají zpěváci ve svých diářích koncert vánoční, ten se uskuteční 22. 10. v pražské Lucerně. “Na to se opravdu moc těšíme. Vyprodat Lucernu pro nás bude splněný sen, tak doufáme, že nám ho fanoušci pomohou zrealizovat,” shodli se závěrem protagonisté. Vstupenky jsou v prodeji v síti vstupenkového portálu.