Zařekli se, že ženské mezi sebe nepustí. Teď jich při koncertu Muzikály Naruby měli na jevišti šest
Zdroj: herminapress

Zařekli se, že ženské mezi sebe nepustí. Teď jich při koncertu Muzikály Naruby měli na jevišti šest

Vytvořeno dne 09.03.2022

Před několika týdny pánové Petr Ryšavý, Josef Vágner a Jan Kopečný vyprodali se svým koncertem Muzikály Naruby Divadlo Broadway a nyní se jim to podařilo podruhé. Mohla za to válka na Ukrajině.

Během pár dní kluci naplánovali další koncert Muzikály Naruby a s přispěním Divadla Broadway, kapely a šestice krásných zpěvaček předvedli koncert nabitý muzikálovými písničkami bez nároku na honorář.

 „Od té doby, co jsme si koncert pro Ukrajinu vymysleli, spíme tak pět hodin denně. Noc před koncertem jsme měli schůzku u mne doma do pěti do rána a fakt jsme se hádali o tom, jak koncert pojmeme. Čeká nás těžký program, který jsme si na sebe ušili, protože Muzikály Naruby jsou se živou kapelou a je to o obrovském tlaku. Nejen psychickém, co se děje kolem nás a proč to vůbec děláme, ale i fyzickém. Asi si dáme hodně Coca Coly a čokolády a vyspíme se až druhý den,“ usmíval se před koncertem Petr Ryšavý.

Pánové si k sobě na podium pozvali hosty. Kluky nechtěli, a tak na koncertě Muzikály Naruby zpívaly zpěvačky, které účinkují v muzikálech Divadla Broadway:  Linda Finková, Markéta Schimmerová Procházková, Michaela Štiková Gemrotová, Marianna Polyáková, Kamila Nývltová a Pavlína Ďuriačová.

„Jsme rád, že to klaplo, protože těch forem pomoci kulturou je hodně a my jsme Divadlo Broadway vyprodali za pět dní. Přesně tak dlouho jsme benefiční koncert Muzikály naruby připravovali. A nebylo to jenom o koncertě. Do toho jsme se spojili s Fondem dětí Ukrajiny a firmou Koh-i-noor a z výtěžku koncertu pořídíme školní brašny s pomůckami pro ukrajinské děti,“ dovysvětlil zpěvák Josef Vágner účel koncertu.

Trio Petr Ryšavý, Josef Vágner a Jan Kopečný a jejich projekt Muzikály Naruby si získává čím dál tím víc fanoušků a hlavně fanynek. Rozjedou se kluci po republice? „Jsou takové nabídky. Ale máme svoje závazky.  Já s Honzou máme s Botoxem naplánované Hrady cz., festivaly, městské slavnosti a Pepa má také svoje koncerty, tak si od Muzikálů Naruby dáme volno. Soustředíme se až na velký koncert v Lucerně, který bude 22. října,“ doplnil Petr Ryšavý a pak přece jenom prozradil: „Ale ano, je tu taková myšlenka, vyjet příští rok na mini turné. Ale teď je nejdůležitější Lucerna.“