Kyprých tvarů se nelekejme! Sošná modelka Natálie Debnárová nemá o práci nouzi
Zdroj: Se svolením Kadaník Jewellery

Kyprých tvarů se nelekejme! Sošná modelka Natálie Debnárová nemá o práci nouzi

Vytvořeno dne 18.10.2022

Móda už dávno není o prezentaci posledních trendů s cílem vzbudit ve vás pocit marnosti, že se do menších velikostí zkrátka nenarvete. Módní domy si čím dál častěji na své prezentace najímají plus size modelky. Také český zlatník Michal Kadaník se rozhodl oslovit do své nové kampaně naši nejznámější českou plus size modelku Natálii Debnárovou, která se modelingu věnuje od raných let.

,,Tvorbu Michala Kadaníka znám delší dobu a bylo pro mne krásnou povinností se objevit v jeho nové kampani vedle Radky a Nikol. Myšlenka kampaně, že jsme všechny krásné ať jsme jakékoli, a že jinakost není mínus, ale naopak přednost je něco, co naše společnost potřebuje slyšet více, než kdy dříve. A fotky Petra Kozlíka s tak krásnými šperky od Michala přesně tento vzkaz dokumentují. Krása se skrývá v odlišnosti, vychvaluje si spolupráci Natálie Debnárová. 

Kromě sympatické blondýnky  se v nové kampani objevují také herečky Radka Pavlovčinová a Nikol Kouklová. ,,Oslovil jsem tyto tváře z prostého důvodu. Jsou to tři diametrálně odlišné typy, ale mají společně to, že názorně ukazují, jak moc ženám sluší mé šperky, směje se zlatník Michal Kadaník. Na modelkách představil tři hlavní kolekce Molekula, Tron a Cocoone, které pracují především se zlatem a drahými kameny.

Česká plus size modelka Natálie Debnárová se modelingu věnuje od raných let. Na svém kontě má spolupráce s módní značkou Marinou Rinaldi, Lindexem, Dary Rolins nebo značkou spodního prádla Timo. Cizí jí není však ani přehlídkové molo. Pro designérku Terezu Vu šla přehlídku v rámci Mercedez Benz Prague Fashion Week a nedávno se objevila také na bratislavském Fashion Week, kde předváděla pro Michaelu Luptakovou. Kromě toho je také úspěšnou novinářkou a nevylučuje ani, že se pustí do psaní své první knihy.