Láska a Muž roku kila přenáší! Herec Lukáš Kofroň kvůli svatbě a soutěži shodil dobrých 20 kilo
Zdroj: herminapress

Láska a Muž roku kila přenáší! Herec Lukáš Kofroň kvůli svatbě a soutěži shodil dobrých 20 kilo

Vytvořeno dne 04.06.2020

Za zvýšených hygienických opatření se o víkendu konal poslední casting uchazečů o finále soutěže Muž roku 2020. Své štěstí v castingu zkusil i herec Městského divadla v Mostě Lukáš Kofroň. Ten se od dob, kdy hrál v muzikálu Tři oříšky pro Popelku, hodně změnil. Z oplácaného kluka je štíhlý, mladý muž.

„Už během Popelky se režisér Filip Renč zmínil, že jsem přibral. A to jsem opravdu nechtěl slyšet. Dal jsem se do cvičení, dal jsem 20 kilo dolů a teď pracuji na svalové hmotě,“ přiznal Lukáš.

Lukášova snoubenka je holka jako proutek. 

Video soubor

Jeho snoubenka, muzikálová zpěvačka Nikola Ďuricová (muzikál Tři oříšky pro Popelku, Čarodějka, Zasněžená romance), je holka jako proutek a v muzikálech, kde zpívá, se kolem ní točí samí krásní kluci. „Nikolka je na mne pyšná. Ona zpívá v muzikálech a má kolem sebe spoustu tanečníků s vypracovanými těly. Tak jsem se o ni trochu bál, žárlil jsem. Teď má alespoň i doma na co koukat,“ smál se Lukáš.

A právě v muzikálu Tři oříšky pro Popelku požádal Lukáš svou vyvolenou o ruku. Prstýnek jí předával před vyprodaným hledištěm Kongresového centra. A nyní jsou v přípravách svatby.

„Svatba bude 8. 8. 2020 na Slovensku. Obhlížíme prstýnky, Nikolka chystá oznámení a další věci. Přípravy nám zdržují zavřené hranice. Nemám ještě ani oblek. Maminka nevěsty je švadlena a do poslední chvíle čeká, jaké budu mít míry. Bude šít šaty i nevěstě. Ale jaké budou, to nevím,“ usmíval se Lukáš Kofroň a dodal, že pokud postoupí do finále soutěže Muže roku, v hledišti náchodského divadla mladá paní Nikola Kofroňová určitě chybět nebude.