Lidé zle pomlouvali úsměv Evy Burešové. Jak herečka reagovala?
Zdroj: TV Prima

Lidé zle pomlouvali úsměv Evy Burešové. Jak herečka reagovala?

Vytvořeno dne 03.11.2021

Písnička vznikla na popud Noidovy partnerky Elišky Grabcové, která si přečetla, že lidem se nelíbí úsměvy Evy Burešové. Zamrzelo ji to, že lidé na sebe mohou být tak zlí, a na hudbu právě Václava Noida Bárty napsala text. Eva Burešová pak jen přišla, natočila, nazpívala – a vyšel z toho tříminutový nepřetržitý záběr.

„Bylo to nejrychlejší natáčení, jaké jsem asi zažil. Ráno jsme za hodinu a půl natočili klip, pak jsme museli ve studiu natočit asi osm písniček pro jeden projekt a večer jsem měl představení Sestra v akci. V noci jsem stříhal, nabarvil, editoval klip, protože jsem chtěl, aby byla právě v pondělí večer premiéra,“ prozrazuje zákulisí natáčení Václav Noid Bárta, který se postavil za kameru, vymyslel námět klipu – zkrátka servis od A do Z.

„Natáčeli jsme brzy ráno, vyšlo nám počasí a bylo krásné světlo. Energie z toho místa sálala tak moc, že jsem na zimu, která panovala, úplně zapomněla,“ prozrazuje své první pocity po natáčení Eva Burešová a do toho, jak bude klip vypadat, nezasahovala. 

Tahle dvojka spolu pracuje už poněkolikáté, a tak přesně ví, co od sebe čekat. „Věděl jsem, že klip v této podobě bude fungovat. Eva je krásná holka a hezky se na ni kouká. Divák si ji může užít. Ona to zahraje, ustojí a celé ty tři minuty se na ni vydržíte dívat s obrovským zájmem. Mám velkou radost, že se to podařilo,“ raduje se Václav Noid, který dozajista s Evou Burešovou pracovně neskončil.