Máma od dětí Marika Šoposká se chová jako devatenáctka! Po boku Balzerové a Pazderkové si to může dovolit
Zdroj: herminapress

Máma od dětí Marika Šoposká se chová jako devatenáctka! Po boku Balzerové a Pazderkové si to může dovolit

Vytvořeno dne 13.09.2021

 

Pocit, který měla herečka Marika Šoposká po premiéře hry Holky jako květ, se nedal ani popsat. Cítila se dojatá a šťastná. A nejen proto, že na premiéru do Studia DVA dojela autorka hry Elaine Murphyová. Hrát devatenáctiletou „střelu“ Amber po boku Ivy Pazderkové a Elišky Balzerové je jednoduše slast.

„Je to úžasné, neb sledovat Elišku Balzerovou je prostě škola, která by vydala za celé studium herecké školy. Eliška je velká herečka. Myslím, že každý kdo se na ní kouká, tak to hned vidí a pro mě je to velká čest se od ní učit. Je to naše první spolupráce a doufám, že ne poslední,“ uvedla představitelka mladé Amber, která se ničeho nebojí, užívá si večírků, všeho plnými doušky a pak dostane od života studenou sprchu. Tak jak to někdy v životě bývá.

Marika Šoposká ale žije ještě něčím jiným. K péči o dva syny, šestiletého Benedikta a skoro dvouletého Vincenta, přidala náročné tréninky na soutěž StarDance, která je doslova za dveřmi. „Já si tu po té premiéře létám na obláčku, ale od zítřka hezky zpátky na zem. Zítra zase škola a jedem. Je to náročné, hlavně organizačně. Stardance je náročná na čas časově, ale i kondičku. Je velký rozdíl vracet se z natáčení a vracet se z tréninku,“ uvedla Marika Šoposká , pro kterou tanec není ničím neznámým. „Tančila jsem od dětství, StarDance je spíš o prohlubování dovedností a bourání nějakých limitů.“