Zase jeden z kola ven! 1. Misi opustil sympaťák Kolman
Zdroj: TV Prima

Zase jeden z kola ven! 1. Misi opustil sympaťák Kolman

Vytvořeno dne 10.09.2021

Jako první opustil 1. Misi Ondřej Kubina alias Luděk Hnyk, minulý týden ho následovala krásná Zuzana Novotná alias Renata Stránská. Včera seriál opustil sympaťák Petr Kolman alias Ivan Kučera.

„Je mi to strašně líto, opustil jsem tam skvělou partu lidí. Přál bych si, abych to tam mohl víc zamíchat. Věděl jsem to od začátku, osobnostně jsem s tím samozřejmě nesouhlasil, rád bych tam zůstal, ale už jsem s tím smířený,“ vypověděl Petr Kolman s tím, že jeho povaha se s tou seriálovou velmi často protínala. „Snažím se být klidná povaha, hodně jsem souzněl s postavou Ivana Kučery, role byla hodně podobná mému osobnímu životu. Snažím se řešit věci s klidem, ale jakmile je nějaké bezpráví, bouchnu do stolu,“ narazil na svoji poslední scénu v seriálu, který opouštěl rozzuřený.

Na natáčení ale vzpomíná rád, i když nebylo vždy snadné. „Když jsme měli fyzické tréninky venku v exteriérech, bylo to samozřejmě náročnější než sedět v učebně a poslouchat Honzu Dolanského. Úplně nás netrápili, plná výbava byla jen v části batohů, v tomhle ohledu to vyhráli kluci, dámám jsme dávali lehčí výzbroj. Po jednom natáčení mě bolely svaly. Cvičili jsme ve vojenském prostoru a já jsem si řekl, že do toho dám všechno, ale když se to jede po páté, po šesté, došlo mi, že to asi nebyl moc dobrý nápad,“ směje se při vzpomínce Kolman, který jako jediný z hereckých kolegů z 1. Mise uvádí, že by si opravdovou vojnu vyzkoušel rád. „Generace, které si to zažily, by mi asi řekly, že bych to nechtěl, ale já bych si to zkusil rád,“ říká herec, kterého můžete vidět například v Divadle Na Fidlovačce.