Tahle holčina to schytala od Habery. Servítky si nebral
Zdroj: TV Nova

Tahle holčina to schytala od Habery. Servítky si nebral

Vytvořeno dne 13.09.2021

Nový ročník SuperStar přináší na obrazovky nadějné a talentované zpěváky i ty, kteří svými výkony porotu i celý národ rozesmějí, nebo dokonce šokují. Diváky, ale i porotu pořádný šok čekal.

Video soubor
Zdroj: TV Nova

O ten se postarala devatenáctiletá Frederika Farkašová ze Slovenska. Když tato milá dívenka zazpívala, vyrazila dech všem přítomným, bohužel ne v tom pozitivním slova smyslu. Frederika předstoupila před porotu s písní Russian Roulette od Rihanny. Šokované tváře porotců mluvily samy za sebe. Pavol Habera se dokonce nechal slyšet, že tato soutěžící je hluchá jako poleno!

 

 

 

 

Default User Image
Jirka, 13.09.2021 16:29
Článek jsem nešetl, ale usoudil jsem že zde tenhle amatér zřejmě shodil mladou holku. Smutné je, že sám toho umí hrozně málo. Zkráítka mizerný "zpěvák.
Default User Image
Lubos, 14.09.2021 16:16
Ja teda nejsem zadny zpevak a pisnicku neznam, ale uz po pulminute jsem vedel, ze je to hrozny, Tam nebyl ani jeden ton spravne. Kdyz dozpivala bylo mi ji lito a vzpomnel jsem si na legendarni Anicku Dido.
Default User Image
Simona, 18.09.2021 06:11
Vážený pane,ta slečna byla opravdu strašná co se týče zpěvu. Hábera měl pravdu ,, hluchá jako poleno". Bylo to šílený ????.
Default User Image
Martina, 14.09.2021 20:24
Už z prvního dílu jsem byla znechucená. Postoupil kluk, který zpíval příšerně falešně, ale zřejmě zajímavý týpek. Dívku, která byla lepší, Habera uzemnil, že zpívá jak žába.....V mnoha případech je to spíš o sympatiích než o zpívání. Každý jsme nějaký, ale aby Bagárová někomu řekla, že ji je slizký, to už je přes čáru. Každopádně se mi vůbec nelíbí, jak některé soutěžící zesměšňují až uráží. Chtělo by to vážit slova a mít na každého stejný metr. Dívat se nebudu, Ochránce je 1 000 x lepší a má smysl.