Martin Prágr zmátl fanoušky svojí svatbou! Vdávala se ale jeho krásná maminka!
Zdroj: herminapress

Martin Prágr zmátl fanoušky svojí svatbou! Vdávala se ale jeho krásná maminka!

Vytvořeno dne 11.06.2024

Maminka bývalého Survivora a tanečníka Martina Prágra se stala vdanou ženou. Vzhledem k jejímu mladému vzhledu a matoucímu příspěvku, si mnozí mysleli, že se žení právě Martin Prágr.

Kdo neví, že Martin chodí dlouho se svojí přítelkyní Anetou Šimečkovou, mohl by si myslet, že se z tanečníka stal ženatý muž. Za vším stál jeden jediný příspěvek na Instagramu, kde se vyfotil s mladě vypadající ženou ve svatebním a přidaným textem: “Řekla ANO”. K tomu připojil ikonky prstýnku a srdíčka. 

I když hodně fanoušků bylo zmateno, pravda vyšla rychle najevo. Martin se vyfotil se svojí maminkou, která se právě vdávala v Rohatci. V dalším příspěvku již vše vysvětlil. “Moje máma to stihla dříve, jak já. Byl to nádherný den.”

A není se čemu divit. Jeho krásná maminka vypadá velice mladě. Lidé pak také psali, že vypadá spíše jak jeho sestra, než-li maminka. 

Přátele, chodí mi spousta zpráv ohledně svatby mamči. Píšete mi krásné zprávy, že mamča je spíš jak moje ségra, že jí to sluší. Tak vám děkuji, mám nádhernou maminku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Martin Prágr (@martinpragr)