Martin Zounar řeší své problémy: Byl jsem otrávený demotivovaný a unavený!
Zdroj: herminapress

Martin Zounar řeší své problémy: Byl jsem otrávený demotivovaný a unavený!

Vytvořeno dne 31.01.2022

Známý herec Martin Zounar je odhodlaný řešit své problémy na 100 %. Jeho cílevědomost už přináší sladké ovoce a herec se snaží motivovat i ostatní, aby se sebou něco dělali.

Dnes je Martinovi 54 let a nedávno si uvědomil, jak důležité jeho zdraví je. Radikálně změnil svůj život, začal cvičit a hubnout. Sám se necítil dobře ani na těle, ale ani na duši. Dnes se chlubí úžasnými výsledky.

Sám jsem díky své obezitě řešil, že se nejen necítím dobře na těle, ale i na duši, byl jsem otrávený, demotivovaný a unavený. Kromě toho mě trápil i syndrom spánkové apnoe, o kterém jsem do té doby nevěděl.

Takto popsal Martin své problémy s obezitou. Nyní se ale herec pochlubil úžasnou postavou, kterou získal díky pohybu, stravě a přísnému dohledu odborníka. Sami se můžete z fotografie přesvědčit, jak Martin dobře vypadá. A protože se mu hubnutí daří, snaží se motivovat i ostatní. 

“Zdravím, leden je v plném proudu a s ním i spousta novoročních odhodlání. I já bych vás chtěl trochu motivovat a povzbudit, abyste řešili svá kila navíc. Protože ono to nakonec není pouze o těch kilech, ale i o tom, že si zaděláváme na další problémy, o kterých možná ještě nevíme, ale nevěstí nic dobrého.”

Martinovu postavu nyní můžete zhodnotit i na divadelním představením Dva nahatý chlapi, kde je společně s Martinem Krausem téměř nahý.  Napište nám do komentářů, co na jeho pokroky říkáte?

 

 

 

Default User Image
E.S., 01.02.2022 18:33
Vážený pane Zounare, patříte mezi mé oblíbence. Škoda, že Vás nemohu vidět ve filmu v roli Hamleta a nebo v krásné klasice Othello v hlavní roli a Jága by skvěle předvedl pan Kaiser, to by byla nádhera! Čeští herci jsou nejlepší. Škoda, že se v současné době autoři soustřeďují na díla obsahující intriky a nevěru. Stále mne uchvacují díla "Eliška a její rod", "Bláha a Vrchlická". Ty texty! Lidskost a to dobré v lidech! Zdraví Eva.