Milan Peroutka bude hrát i pro svého tátu. Muzikál Okno mé lásky vychází z písniček Olympicu
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka bude hrát i pro svého tátu. Muzikál Okno mé lásky vychází z písniček Olympicu

Vytvořeno dne 30.01.2022

 

Zpěvák Milan Peroutka má před sebou nesnadný úkol. Pokud dostane důvěru, bude účinkovat v muzikálu Okno mé lásky, který je poskládaný z písniček legendárního Olympicu. A jak je známo, Milanův tatínek, až do své předčasné smrti, v Olympicu bubnoval.

 „Písničky Olympicu mám rád a troufám si říct, že budu znát každou, která v muzikálu zazní. Jsem sám zvědavý, jestli mě překvapí, že o nějaké nevím. To, že táta hraje v legendárním Olympicu, jsem začal vnímat, když se vrátila anketa Zlatý slavík. Olympic tam vyhrál zlato. To jsem si řekl, aha,to je dobrý. Pak byli stříbrní a mě to docela mrzelo. Ale Olympic jede dál a na podzim slaví 60 let bez ohledu na Slavíka,“ uvedl Milan Peroutka v Divadle Broadway na konkurzu do role zmíněného muzikálu.

„Kdy jsem byl prvně na koncertu? To už nevím, ale byla to nějaká Lucerna. Skutečně jsem Olympic začal obdivovat, až v roce asi 2004, kdy se finalizovalo album Dám si tě klonovat a já jsem byl ve studiu. Viděl jsem tu práci okolo a začalo mě to zajímat. Jasně, že Olympic sleduji do dneška, i když už táta není,“ řekl Milan a dodal, že muzikál bude mix emocí, které písničky Olympicu dovedou nabudit. A Milan osobně tam dá ještě něco navíc. I za svého tátu.

Premiéra muzikálu Okno mé lásky je plánovaná na 3. listopadu.