Trio Dejdarů dal dohromady režisér Magnusek. Obsadil je do filmu Stáří není pro sraby
Zdroj: herminapress

Trio Dejdarů dal dohromady režisér Magnusek. Obsadil je do filmu Stáří není pro sraby

Vytvořeno dne 30.01.2022

Dědeček Vlastimil (91), syn Martin (56) a vnuk Matěj (22), to jsou tři generace pánů Dejdarů, které se sešly při práci na natáčení nového filmu Stáří není pro sraby, režiséra Tomáše Magnuska. Přestože si Vlastimila Dejdara diváci pamatují jako prezidenta “italského JZD“ v Troškově filmu Slunce, seno, erotika a nejmladší Matěj Dejdar má už za sebou také pár filmových zkušeností, jediným profíkem z celé trojice je herec Martin Dejdar.

"Tátovi neradím, od toho je tady režisér."

Martin Dejdar
Video soubor

„Tátovi neradím, od toho je tady režisér, ale synovi poradím a docela poslouchá. Teď jsme trávili pohromadě čtyři dny, ale mít je vedle sebe na place na natáčení je velmi neobvyklé. A cítím se daleko hůř, než kdybych tady byl sám,“ usmíval se Martin Dejdar při natáčení jedné ze scén, která se v létě 2020 odehrávala v plaveckém bazénu v Dobrušce.

Martina Dejdara si režisér Tomáš Magnusek (36) vybral pro roli plavčíka Kropíka. Jeho tatínkovi přidělil roli penzisty, který s ostatními dědky komentuje dění na plovárně a syn Matěj hraje mladíka, který kamarádovi přebral holku. Koho napadlo obsadit klan Dejdarů do jednoho filmu?

„To jsme upekli s Martinem. Starý pan Dejdar hrál naposledy víc než před třiceti lety a je to škoda, protože je velmi herecky zdatný a s Martinem a Matějem už jsem točil. Tak prima,“ pochvaloval si Tomáš Magnusek, který tenkrát viditelně pohubl a energie měl na rozdávání. „Jo, také jsou všichni nasr…ní, protože nejsem tak rychle unavený a při natáčení všechny honím,“ smál se Magnusek. Komedii dotočil na konci července 2020 a film nyní, kvůli "covidovému zpoždění", přichází na obrazovky TV Prima.

 

 

 

Default User Image
xyz, 30.01.2022 11:30
Už z dřívějška je na některých stránkách u pana Vlastimila Dejdara chybně uváděn ročník narození 1930, z čehož vyplývá i chybný údaj o věku "91" v tomto článku.

Ve skutečnosti se narodil (4. 2.) 1938, tzn. zanedlouho mu bude 84 let. Je to veřejně dohledatelný údaj např. z živnostenského rejstříku, protože pan Dejdar dodnes je držitelem živnostenského oprávnění.
Default User Image
idiot, 30.01.2022 18:00
..to je současný fenomén pseudo novinářů, nic si neověřit a plácnout hovadinu....
Default User Image
Lenka Neumannová , 31.01.2022 13:06
Bohužel nestalo to za nic, tak jako všechno co produkuje prima v poslední době. Mnoho povyku pro nic. Ani zábava ani poučení.
Default User Image
Ty jsi hňup, 31.01.2022 18:54
Nechápu co mámš proti p. Magnuskovi!!! Je to vynikající Pán režisér!!!
Default User Image
bretislav.baro…, 01.02.2022 18:53
Souhlasím, snad poslední role Martina Dejdara byl seriál Zdivočelá země (doufám, že jsem se trefil), kdy byl skvělý. Od té doby snad nic co by stálo za řeč. I v kriminálkách "Specialisté" byl nejslabším článkem! Už má herectví pouze jako džob, kdy přiletí a čas do ČR, něco natočí a zase zmizí na Floridě. Má ČR pouze jako zdroj příjmů, nic víc. Vydělá nějaký ten peníze a maže pryč.
Default User Image
Jana, 01.02.2022 01:22
Film se mi moc líbil, je v něm kus životní pravdy.
Díky pane Magnusku za něj.