Martina Pártlová se nečekaně před kamerami zasnoubila! Překvapený moderátor vůbec netušil, co způsobil!
Zdroj: TV Prima

Martina Pártlová se nečekaně před kamerami zasnoubila! Překvapený moderátor vůbec netušil, co způsobil!

Vytvořeno dne 10.10.2023

Začalo to jako klasický partnerský rozhovor, který moderátor Honza Dědek běžně ve své talkshow vede a ani v zákulisí nic nenasvědčovalo tomu, že se za chvíli na pódiu má odehrát důležitá událost v životě Martiny Pártlové a jejího partnera Josefa Vařeky.

„My jsme tu svatbu nestihli před početím. A v rámci početí to nemělo smysl, to by nebyl mejdan. Byl jsem na jedné svatbě, která byla během početí, od Martiny kolegyně od Nikoly. Jediný já a její táta jsme se tam zdělali,“ vymlouval se, proč ještě neudělal Josef Vařeka krok, na který Martina čeká. Ta přitom jen mlčela.

„Stelle jsou dva roky,“ připomněl mu Honza Dědek. „Dobře, co mam dělat?“ požádal ho o radu Vařeka. „Požádat ji o ruku?“ poradil mu Dědek a ani on v tu chvíli netušil, že ho Josef Vařeka skutečně poslechne. „Vezmeš si mě?“ zeptal se vážně Josef Vařeka šokované Martiny Pártlové.

Počkal si nejen na správnou chvíli k zásnubám, ale i při samotném seznamování. „Dal nás dohromady Marcus Tran, který říkal, že má takovýho fajn kamaráda, že je hrozně hodnej...,“ prozradila Pártlová. „Ona byla zoufalá, já byl zouafalý. A on říkal, že ona by potřebovala dítě, já jsem nevěděl, že potřebuju dítě. Ptal jsem se Máry, jestli mám koupit kytku, tak jsem koupil kytku. Martina mě ten večer vyhodila. Tak se mi to povedlo až napodruhý,“ vzpomíná Vařeka.

„On chtěl otravovat furt dál, ale Marcus mu poradil, aby se mi tři týdny neozýval. Tak nevolal. A to teda bylo to, proč jsem pak řekla: Pojď sem,“ přiznala Martina. Investice do květiny se mu nicméně vyplatila. „Tak Martina měla barák, bazén a já jsem bydlel na Chodově v pronájmu. Tak jsem říkal, tak co. A najednou mám taky barák, bazén...,“ vypočetl si Pepa pobaveně.

Video soubor

Zdroj: TV Prima