Mašlíková si manželovu hlavu naservírovala na talíř a Jan Rosák skončil za mřížemi
Zdroj: herminapress

Mašlíková si manželovu hlavu naservírovala na talíř a Jan Rosák skončil za mřížemi

Vytvořeno dne 13.01.2022

 

Moderátorka Hanka Mašlíková Reinders dorazila poprvé po zažehnání manželské krize do společnosti s manželem a synem. A rovnou si naservírovala manželovu hlavu na talíř.

„Malý Andreasek se nejprve lekl, když uviděl tátovu hlavu válet se na stole, ale potom se smál a moc se mu to líbilo. Bohužel pro velkého Andrého, který musel do kouzelnického stolu snad pětkrát zalézat. Potom jsme zase nemohli Andreaska odtrhnout od starých mechanických hraček vytvářejících iluzi pohybu. Je fakt úžasné, co naši předkové dokázali vymyslet,“ usmívala se Hanka na oslavě 2. narozenin Muzea fantastických iluzí v Praze.

Moderátor Jan Rosák se s vnoučaty v muzeu vyřádil jako malé dítě. „V jednom představení předvádím kouzlo, které mě naučil Pavel Kožíšek, a diváky tím vždy dostanu. Celá rodina miluje kouzla a dcera Zuzana dokonce vystupovala několik let s Pavlem v Divadle kouzel. Strašně jí to závidí její dcera Lily, která by stejně jako maminka chtěla být také v dospělosti kouzelnicí.“

Herečka Michaela Dolinová se v nejzábavnějším muzeu v Praze prošla hlavou dolů po stropě místnosti. Když se potom viděla na fotce, tak pouze konstatovala „Tak to je fakt neskutečně efektní. Je to naprosto fascinující a strhující svět optických klamů.“ Legendární fotbalista Antonín Panenka se proměnil v primabalerínu nebo se nechal chytit obří chobotnicí. „Líbí se mi, že je to muzeum, kde si můžete na vše sáhnout a vyzkoušet si, jak oční klamy fungují.“

Pozvání na oslavu 2. narozenin Muzea fantastických iluzí přijala od Pavla Kožíška také zpěvačka Petra Černocká, moderátorka Marie Tomsová, zpěvačka Heidi Janků či bývalá královna krásy Kateřina Stočesová s dcerou Annemarií a synem Christopherem.