Tvoje Tvář: Dagmar Havlová jako host poroty! Jaký vtípek na její osobu pronesl Ondřej Sokol?
Zdroj: TV Nova

Tvoje Tvář: Dagmar Havlová jako host poroty! Jaký vtípek na její osobu pronesl Ondřej Sokol?

Vytvořeno dne 21.05.2021

Osmá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas vyvrcholí na obrazovkách televize Nova už tuto neděli večer! Diváci se tak naposledy můžou těšit na naprosto skvělé proměny a úžasná vystoupení desítky šampionů - Petra Rychlého, Jitky Boho, Ivy Pazderkové, Davida Gránského, Marty Jandové, Alberta Černého, Hany Holišové, Vojtěcha Drahokoupila, Bereniky Kohoutové a Romana Vojtka.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Krom desítky účinkujících, skvělých moderátorů a poroty čeká v neděli na diváky i jedno velké překvapení. Do poroty jako speciální host zasedne herečka a bývalá první dáma České republiky paní Dagmar Havlová. Ta v poslední době v žádném takovém pořadu nebyla, proto je její účast v této show velkou poctou.

„Moc se mi to líbilo a jsem velmi ráda, že jsem u finále této show byla přítomná. V televizi jsem si Tvář občas pustila a velice mě to bavilo. Určitě si také dokážu představit, že dříve bych takové soutěže byla součástí, ale v tomto věku už opravdu ne,“ prozradila Dagmar Havlová.

Dagmar Havlová do poroty skvěle zapadla a celou show si velmi užila. Podívejte se, jaký vtípek na její osobu pronesl Ondřej Sokol.

Kdo ze čtveřice finalistů Hana Holišová, Marta Jandová, Alberta Černý a David Gránský se nakonec stane vítězem osmé řady s podtitulem Šampioni? Tedy vlastně dvojnásobným vítězem Tváře? Finále show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer na TV Nova, a už nyní je k dispozici na videoportálu Voyo.