Michal Kindl křtil album bez Margity. Štefan se věnoval své Haničce
Zdroj: herminapress

Michal Kindl křtil album bez Margity. Štefan se věnoval své Haničce

Vytvořeno dne 14.06.2022

Bez Štefana Margity pokřtil hudebník Michal Kindl svoje druhé sólové album s jedenácti autorskými písněmi Loutka devátá. Nepřišla ani Hana Zagorová, jak každý doufal. Rodinná přítelkyně Lucie Borhyová prozradila, proč tomu tak je.

„Štefan se omlouvá, ale musel s Hankou na důležité vyšetření do nemocnice. Ošetřující pan profesor volal, že v plánovaný termín nemůže, a pozval si Hanku na den křtu Michalova CD,“ omluvila Lucie Borhyová slavného tenora.

Narychlo Štefana Margitu na postu kmotra plně zastoupila módní návrhářka Blanka Matragi a společně s Lucií Borhyovou pokřtily album Michala Kindla oblíbeným pitím Štefana Margity - grappou.

Album Michala Kindla Loutka devátá, spatřila světlo světa na začátku června.  „Píseň Loutka devátá, která dala jméno celému albu, je vyprávěná pohledem někoho, kdo se na nás dívá shora. Věřím, že tam někde každý máme vepsaný svůj osud a svoje osudové číslo. Dá se také říct, že album uzavírá jednu moji životní etapu, za kterou bych rád prostřednictvím hudby svému Osudu poděkoval,“ uvedl Kindl.  Vydání alba předznamenává letní singl Holka z města, k němuž vznikl i videoklip s Lucií Borhyovou.

Je nutné připomenout, že 100 korun z každého prodaného alba Loutka devátá půjde na účet Nadačního fondu LuckyBe, který získává finanční prostředky na pomoc dětem na Neonatologickém oddělení Nemocnice Na Bulovce, jehož je Lucie Borhyová ambasadorkou.