Milan Peroutka si zazpívá písně skupiny Olympic, ve které léta bubnoval jeho táta
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka si zazpívá písně skupiny Olympic, ve které léta bubnoval jeho táta

Vytvořeno dne 20.09.2022

Milan Peroutka (32) získal novou divadelní roli. Od listopadu si zahraje v Divadle Broadway hlavní roli Davida Stránského v muzikálu Okno mé lásky s hity skupiny Olympic, kde jeho otec léta bubnoval. My jsme ho zastihli na zkoušce, kde právě probíhalo focení do divadelního programu.

“Pravdou je, že moje cesta k tomuto muzikálu byla trnitější, ale momentálně je tomu opravdu tak, že chodím do divadla, koukám a zkouším. A ironií je, že jako první jsem nazkoušel právě tu poslední scénu v představení a můžu říct, že mě z ní mrazí,” sdělil herec, který musí dohnat dvouměsíční zkoušení, které už mají za sebou jeho alternanti.

“Role Davida je pro mě novou velkou divadelní výzvou, protože nejenom, že doslova nesejde během představení z jeviště, bohatě si zazpívá i zatancuje, ale také celým dějem provází. Do listopadu mě čeká intenzivní šprtání textů, ale vážně se na tom moc těším. A taky na kolegy, protože v Divadle Broadway mě naštěstí všichni kolegové přivítali s otevřenou náručí. Cítím se tu moc dobře,” dozvěděli jsme se dále od Milana, který na prknech Divadla Broadway hraje také v muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská.

A co nám oblíbený herec o své nové roli, kterou ztvární v hitmuzikálu Okno mé lásky prozradil? “Hraju sprejera, což mi tedy moc blízké není. Zvlášť když nám nedávno někdo posprejoval plot, to jsem zuřil. Ale naštěstí jsem investoval do antigraffiti nátěru, tak to pak šlo smýt dolů. Tolik můj tip pro všechny čtenáře, co to taky nechtějí riskovat. Můj bratr chodil sprejovat na legální plochy, tak možná zajdu pro radu k němu. David to bere jako umění, nejsou to takové ty hloupé čmáranice a ničení cizích věcí. A taky se díky tomu proslaví,“ dodal závěrem Peroutka.

V muzikálu Okno mé lásky, který bude mít slavnostní premiéru 3. listopadu v Divadle Broadway, si zahraje po boku Veroniky Žilkové, Josefa Vojtka, Sharloty, Michaely Pecháčkové, Vojty Drahokoupila nebo Natálie Grossové. Vstupenky zakoupíte na pokladně Divadla Broadway a v síti Ticketportal.