Miroslav Hanuš se po 18 letech oženil. Snubáky měli za necelé čtyři koruny
Zdroj: herminapress

Miroslav Hanuš se po 18 letech oženil. Snubáky měli za necelé čtyři koruny

Vytvořeno dne 20.09.2022

 

Herec Miroslav Hanuš prozradil, jak nízkonákladově pojal svoji svatbu s manželkou Janou, kterou si vzal po osmnácti letech a třech dětech.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Takhle v neděli asi po osmnácti letech a třech dětech jsme si řekli, co kdybychom se vzali? Teda žena říkala. Asi vyčíhla, že jsem po moučníku v oslabení. Já jsem se ptal, kdy – a ona řekla, že v úterý. Prstýnky máme ze železářství. Žena tam přišla a řekla, že bychom chtěli kroužek na klíče, takhle na prst jako na svatbu. Paní prodavačka byla perfektní a říkala, že na svatbu je lepší sedlářský kroužek, je v sedmi velikostech a je hladký. Tak jsme si to vzali v dámské a pánské velikosti. I náhradní. Takže čtyři kousky snubáku za tři koruny sedmdesát,“ vzpomíná na svůj velký den Miroslav Hanuš v 7 pádech Honzy Dědka.

Na luxus a nejnovější technologie si nepotrpí. „Mám nejchytřejší z blbejch telefonů. Je to normální telefon, to véčko. Nikdy to nenosím, nenávidím to. Nenosím ho na zkoušky ani na natáčení, přestože celý štáb sedí a kouká do mobilu. Já mám pocit, že toho života je tolik, že už nemůžu sledovat, jak žijou nějací další lidi. Tenhle telefon umí WhatsApp a jsou tam velká tlačítka, je to ten důchodcovskej. Do té doby jsem měl tlačítkový telefon, ale rozkloval mi ho papoušek,“ pobavil Honzu Dědka herec.