Problémy missky Langmannové v Karibiku. Je bez kufrů a zůstaly jí jenom tepláky!
Zdroj: herminapress

Problémy missky Langmannové v Karibiku. Je bez kufrů a zůstaly jí jenom tepláky!

Vytvořeno dne 13.01.2023

Modelka Renata Novotná Langmannová odletěla na dovolenou do  Karibiku jako doprovod manžela a moderátora Ondřeje Novotného. Nečekala, že se hned od prvního dne bude potýkat s nepříjemnými problémy.

Za necelé dva týdny začne TV Nova vysílat reality show Survivor z exotické Dominikánské republiky. I když  všichni soutěžící nejsou stále známy, moderátor zůstává stejný. Jako minulý rok je to Ondřej Novotný.

Toho pravidelně využívá jeho manželka Renata a do Karibiku v době natáčení letá trávit svojí dovolenou. Oba manželé jsou si nablízku a může s nimi být jejich dcerka Meda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aplausin.cz (@aplausincz)

Hned od začátku své cesty se však mohla Renata cítit jako jedna ze soutěžících reality show Survivor. Několik dní byla nucena nosit jen jedno oblečení. Do Dominikánské republiky jí totiž nepřiletěly kufry. Po dvou dnech bez kufrů si začínám připadat jako účastník soutěže a ne jako manželka moderátora."

Když bylo jasné, že se svých věcí jen tak nedočká, musela modelka vyhledat místní obchůdek, který neměl moc co nabídnout. Je to divný pocit, když prostě kupuješ cokoliv, jen aby ses nepařila v teplákách.“ Renata se tak musela spokojit se šaty, které zrovna byly k mání.