Miroslav Donutil se v 71 letech stane poprvé dědečkem!
Zdroj: herminapress

Miroslav Donutil se v 71 letech stane poprvé dědečkem!

Vytvořeno dne 10.05.2022

Konečně se dočkal! Populárního herce Miroslava Donutila čeká nová životní role. Jeho mladší syn Martin čeká se svou partnerkou Sárou Affašovou miminko.

S radostnou novinkou se mladý pár pochlubil na Den matek. „Krásný Den matek. Puf. Pupík. Pregnant,“ oznámila Martinova přítelkyně. A nechyběla ani romantická fotografie, na níž Donutilův syn klečí a něžně líbá Sářino těhotenské bříško. „No nekecejte,“ okomentoval snímek jejich kamarád a zpěvák Matěj Ruppert. Pro Miroslava Donutila a jeho manželku Zuzanu to bude první vnoučátko.

Stejná životní úloha, být poprvé dědečkem, teprve nedávno potkala i herce a dabéra Jana Vondráčka. Ten se ovšem vnoučete dočkal o něco dříve než Donutil, už ve svých 55 letech. Teprve před pár dny se mu narodila vnučka Lada. Jejími rodiči jsou Vondráčkův starší syn Kryštof a herečka Eva Hacurová, známá jako Alice ze seriálu Ulice.

A ve stejný den, tedy 28. dubna, se poprvé babičkou stala také herečka Lucie Benešová. Vnučku přivedla na svět její osvojená dcera Sára. „Jsem babička, jupíí, ta radost a štěstí se nedá popsat. Slavíme a těšíme se, až tě uvidíme, naše nejmilejší holčičko na světě. Sárinko, dcerko, jsi pašák, Honzíku, zeťáku, gratulujeme,“ rozplývala Benešová. Prvorozená vnučka dostala jméno Melánie.