Dramatická noc Milana Peroutky! Děsivý okamžik už nechce znovu zažít
Zdroj: Se svolením Milan Peroutka

Dramatická noc Milana Peroutky! Děsivý okamžik už nechce znovu zažít

Vytvořeno dne 10.05.2022

Herec Milan Peroutka (32) má za sebou děsivý víkendový zážitek. V průběhu nedělní noci ho k ránu probudil alarm z venkovních kamer a herec se nestačil divit, co na kameře viděl.

„Na videu jsem zahlédl lišku a tušil jsem, že už je zle. V kurníku totiž byly naše čtyři slepičky. Ve chvíli, kdy jsem šel holky zkontrolovat, bylo už pozdě. Když jsem to viděl, musel to být fakt rychlý masakr,“ sdělil Milan. Bohužel ani jedna slepice nezůstala naživu.

„Vůbec netuším, jak se k nám na zahradu liška dostala, ale pevně věřím, že jsem ji u nás viděl poprvé a naposledy. A doufám, že naše holky moc netrpěly.“ Pořízení nových slepic zatím herec neplánuje, ale řeší, jak zabránit stejnému problému s nezvaným hostem do budoucna.  

„Nejdříve se musíme v rodině vypořádat s jejich ztrátou, přeci jen nám dělaly společnost několik let a člověk si zvykne. Už jsem ale začal studovat možnosti nejrůznějších ochranných metod, které jsou v nabídce na trhu,“ dodal závěrem zpěvák, kterého vídáme v Divadle Broadway v titulní roli Ondřeje v muzikálu Láska nebeská a aktuálně se připravuje na koncert se svou kapelou Perutě, který se uskuteční 18. června v Malostranské besedě.