Míša Pecháčková ze seriálu ZOO: Kdy dostala první pusu a od koho?
Zdroj: herminapress

Míša Pecháčková ze seriálu ZOO: Kdy dostala první pusu a od koho?

Vytvořeno dne 29.03.2022

V těchto dnech se opět naplno rozběhl další ročník soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku 2022. V prvním castingovém kole, které se konalo v ateliéru pražské agentury MKMM, se představili první adepti na finalisty soutěže. A nebylo jich málo. V porotě měly tentokrát hlavní slovo ženy. Nemladší generaci zastupovala teprve osmnáctiletá Michaela Pecháčková, známá fanouškům jako Sidonie ze seriálu ZOO.

 „Můj favorit by měl mít smysl pro humor. Je příjemné, když je upravený, měl by mít něco v hlavě a tou hlavou také přemýšlel. A na první dobrou u mne vždycky zafunguje úsměv,“ uvedla Michaela, na kterou platil chlapecký úsměv, už když jí bylo třináct let. To dostala první pusu. „Bylo to na táboře a bylo to hodně roztomilé. Ten kluk měl „utáhl“ na kytaru a krásně zpíval, ale ten úsměv tam byl. Také v seriálu ZOO jsou sympaťáci. Mým úžasným kamarádem je Šimon Bilina, s kterým jsme si hodně sedli. Ale všichni kolegové jsou tam báječní, ať je jim kolik chce let.“

Prezident soutěže David Novotný byl spokojený. Po „hubených“ covidových letech jede soutěž Muž roku zase naplno. „Je vidět, že se po covidu všichni otřepali a začíná se zase žít. Zájem kluků o soutěž se zvýšil a výběr je pestrý. Dnešní kluci nežijí jen pro fitness a svaly, ale mají svá zaměstnání a koníčky. Jsou mezi nimi tesaři, ajťáci, obchodní zástupci, studenti. Jsem sám zvědavý, koho porota nakonec vybere a pošle do finále,“ uvedl David Novotný.

 Druhé kolo castingu se koná 23. dubna s agentuře MKMM Žitná 571/30. Finálovou dvanáctku soutěže Muž roku představí David Novotný 2. června na tiskové konferenci. Kdo bude letošním nejsympatičtějším Mužem roku 2022, se dozvíme při finále v Městském divadle Jozefa Čížka v Náchodě.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 10.09.2022 14:04
Mě by spíš zajímalo jestli se ji už někdo do pusinky vystříkal a jestli to potom spolkla nebo to vyplivla