Kudrny Míši Pecháčkové ze seriálu ZOO vzaly za své. Skončila s dvanácti chlapy v bazénu
Zdroj: herminapress

Kudrny Míši Pecháčkové ze seriálu ZOO vzaly za své. Skončila s dvanácti chlapy v bazénu

Vytvořeno dne 02.08.2022

Herečku Míšu Pecháčkovou znají fanoušci seriálu ZOO v culíku, maximálně v dlouhých, rozpuštěných vlasech. Tentokrát udělala herečka změnu. Na soustředění finalistů soutěže Muž roku v Chateua Šanov si nechala od kadeřníka Vítka Romance vlasy nakadeřit. Vlny však během sekundy vzaly za své.

„Mám ráda změnu a natáčení, divadlo či akce Muž roku mi dovolí zkusit něco jiného. Z vln jsem byla nadšená. Bohužel, vlny v bazénu udělaly své a z krásného účesu zbyla mokrá hlava,“ smála se studentka herectví Míša Pecháčková, která by si měla užívat bezstarostných prázdnin. Opak je ale pravdou.

„Intenzivně jsem celý červenec natáčela ZOO a v srpnu začínáme zkoušet muzikál Okno mé lásky v Divadle Broadway. Pobyt v Šanově je pro mne dovolená. Vzala jsem si sebou kamarádku ze školy Natálku, jsme tu spolu. Byla jsem zvyklá na prázdniny, ale teď opravdu makám. Jde to velký rozdíl. O to víc si vážím dnů volna, ale natáčení mne baví,“ usmívala se blonďatá kráska, která si účinkováním v seriálu vydělává na živobytí.  „Nejsem rozhazovačná, ale na druhou stranu si chci pořídit, co se mi líbí. Víc penízků mi ale zbývá, spořím. V budoucnu se mi určitě budou hodit.“

Michaela Pecháčková si udělá ještě jedno delší volno. Na finále soutěže Muž roku zasedne do poroty, aby 26. srpna v náchodském divadle pomohla vybrat sympaťáka, který se bude pyšnit titulem Muž roku 2022.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 10.09.2022 14:01
Míša je mohla aspoň orálně uspokojit podle mě když ji viděli stejně na nic jiného nemysleli a někde na záchodech si ho potom vyhonili