Mister Global ČR Jiří Hemelka leží v thajské nemocnici! Jeho účast na světové soutěži je ohrožena!
Zdroj: herminapress

Mister Global ČR Jiří Hemelka leží v thajské nemocnici! Jeho účast na světové soutěži je ohrožena!

Vytvořeno dne 08.03.2022

 

V neděli večer odletěl na mezinárodní soutěž mužské krásy Mister Global Jiří Hemelka, vítěz ceny prezidenta soutěže Muž roku. Při příletu do Bangkoku měl následující den pozitivní test na Covid 19.

„Začal jsem mít horečky, únavu, kašel, bolesti zad,“ dodává Jiří Hemelka. Vzhledem k horečce a bolesti na plících byl dnes z karantenního hotelu hospitalizován v nemocnici Vichaivej Yeak Fai Chai Hospital na pozorování. Zítra podstoupí rentgen plic a další vyšetření v nemocnici, kde se o něho starají.

Nemoc Covid se prokázala i u dalších soutěžících. Celkem soutěží 38 uchazečů z celého světa a čtyři uchazeči jsou pozitivní, ostatní mají mírné či žádné příznaky.

 „Velmi jsem se připravoval a věřím, že snad nastoupím sice do rozběhnutého vlaku, ale udělám pro to maximum. V tuto chvíli pořád spím, dávají mi léky na horečku, léky na kašel a další medikamenty. Snad budu brzo fit, kontaktoval jsem pojišťovnu, aby léčba byla z pojistky VZP,“ dodává Jiří Hemelka.

„Je mi to moc líto, Jirka Hemelka je očkován. Přestože nemá jednoduchý průběh, bude snad brzo v pořádku a příští víkend bude moci nastoupit.  A i kdyby ne, zdraví má jen jedno a to je nejdůležitější. Přeji mu hlavně ať je brzo fit a nastoupí do soutěže, “ dodal prezident soutěže Muž roku David Novotný.

David Novotný zároveň připomněl blížící se castingy do letošního ročníku Muž roku 2022.  První termín je už 26. března. Zájemci se mohou registrovat na stránkách soutěže Muž roku.